Близнюкiвська районна рада

Тринадцята сесія 22 листопада 2016 року

 1. Про затвердження порядку денного ХІІІ сесії районної ради VІІ скликання.
 2. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки в Близнюківському районі на  2016-2019 роки,  затвердженої рішенням V позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  13 січня 2016 року.
 3. Про внесення змін до Програми створення та накопичення матеріального резерву Близнюківського району на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням ХLІ сесії районної ради Близнюківської районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року.
 4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року (зі змінами).
 5. Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, комп'ютерів,  іншого обладнання та устаткування органами місцевого самоврядування та установами і організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету.
 6. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.  Додатки
 7. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-I  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).  Додатки
 8. Про затвердження списку присяжних Близнюківського районного суду.
 9. Про перейменування Кіровського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Близнюківської районної ради Харківської області.
 10. Про перейменування Радгоспівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Близнюківської районної ради Харківської області.
 11. Про правонаступництво Близнюківської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів.
 12.  Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області, затвердженого рішенням IX позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від 14 червня 2016 року. 
 13. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня», затвердженого рішенням ІХ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 14 червня 2016 року.
 14. Про внесення змін до Положення про комунальну установу «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», затвердженого рішенням ІХ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 14 червня 2016 року.
 15. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 16. Про укладення контракту з директором комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
 17. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Близнюківської районної ради з 01 грудня 2016 року.  Додаток
 18. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.
 19. Про продовження оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.
 20. Про передачу  з балансу відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської районної державної адміністрації майна спільної власності територіальних громад селища, сіл району.
 21. Про передачу  з балансу Близнюківської районної ради майна спільної власності територіальних громад селища, сіл району.
 22. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надані в користування  на умовах оренди ТОВ «Краєвид-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Алісівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.
 23. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надані в користування  на умовах оренди селянському (фермерському) господарству Костюченко Миколи Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Алісівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.
 24. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надана в користування  на умовах оренди ТОВ «Комбікормовий завод» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Лукашівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.
 25. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надана в користування  на умовах оренди ТОВ «Комбікормовий завод» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Надеждинської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.
 26. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) приватної власності гр. Ковальова Олександра Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.
 27. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля),   що  надана в користування на умовах оренди фермерському господарству «КУЗНЄЦОВ О.М.» для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.
 28. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), приватної власності гр. Соколова Анатолія Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області
 29. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля),   що  надані в користування на умовах оренди гр. Каменєву Анатолію Валентиновичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Уплатнівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.
 30. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), нерозподілена земельна частка (пай), що  надана в оренду гр. Педяжу Євгену Сергійовичу, із земель колективної власності колишнього КСП «Злагода», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Бурбулатівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.
 31. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля),   що  надана в оренду селянському (фермерському) господарству «Васильківське» Бірюк О. Я. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Новонадеждинської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.
 32. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що  надані в користування на умовах оренди гр. Пономарю Олександру Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Острівщинської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.
 33. Про затвердження технічної документації з нормативної оцінки грошової земель сільськогосподарського призначення загальною площею 10,2322 га, які знаходяться в оренді гр. Коломієць Сергія Степановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Олексіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області.
 34. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Близнюківської районної ради, затверджене рішенням ІІІ позачергової сесії районної ради від 10 грудня 2015 року.
 35. Про внесення змін до рішення Близнюківської районної ради від 26 листопада 2015 року  № 08-VІІ «Про обрання складу постійних комісій Близнюківської районної ради» (зі змінами).