Близнюкiвська районна рада

Регуляторні акти 2018 року

1. Про затвердження змін до плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

2. Повідомлення  про оприлюднення аналізу регуляторного впливу проекту рішення та проекту Пропозицій змін до Положення про порядок  передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних  громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

3. АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Близнюківської районної ради «Про внесення  змін  до Положення про порядок  надання в оренду майна  спільної   власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району  Харківської області».

4. Проект пропозицій змін до Положення про порядок надання в оренду майн, що є  спільною власністю територіальних громад сіл, селища Близнюківського району   Харківської області.

5. Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

6. Про внесення змін до  Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

7. Звіт про періодичне  відстеження результативності регуляторного акта - рішення VІІ  сесії   Близнюківської районної ради від 15 квітня 2016 року VІІ  скликання №  169-VІІ  «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району».

8. Звіт про періодичне  відстеження результативності регуляторного акта - рішення ХХІ  сесії   Близнюківської районної ради від 12 грудня 2017 року VІІ  скликання №  472-VІІ  «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності на території Близнюківського району Харківської області».