Близнюкiвська районна рада

Тридцять п'ята сесія 17 жовнтя 2019 року

Матеріали тридцять п'ятої сесії

1. Про затвердження порядку денного ХХХV сесії районної ради VІІ скликання

2. Про стан готовності житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Близнюківського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2019 рік, затвердженої рішенням   ХХХІ  сесії районної ради VІІ скликання від  26 лютого 2019 року (зі змінами).

4. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VI сесії районної ради VII скликання від 25 лютого 2016 року (зі змінами).

5. Про внесення змін до Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання  молоді та призову громадян України  на строкову військову службу в Близнюківському районі на 2019- 2023 роки, затвердженої рішення ХХХІІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 13 червня 2019 року.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 689-VIІ “Про районний бюджет на 2019 рік”  та додатків до нього (зі змінами). Додатки.

7. Про пониження ступеню та перейменування Софіївської Першої загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

8. Про затвердження списку присяжних  Близнюківського районного суду Харківської області.

9. Про надання попередньої згоди на прийняття   об’єкта державної власності – будівлі, нежитлової будівлі за адресою: Харківська область, Близнюківський район., смт Близнюки, вулиця Складнєвої Віри, будинок 3-б з державної власності  у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

10. Про дострокове розірвання Договору №32 від 20 вересня 2018 року оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області  з Софіївською сільською радою Близнюківського району Харківської області.

11. Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

12. Про надання дозволу комунальному підприємству «Близнюківська центральна районна лікарня» на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області. Додаток.

13. Про затвердження звіту про списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.