Близнюкiвська районна рада

Дев’ятнадцята сесія 10 жовтня 2017 року

Матеріали сесії

1.  Про внесення змін до порядку денного ХІХ сесії районної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням ХІХ сесії районної ради від 14 вересня 2017 року 

2.  Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку  Близнюківського району на 2017 рік, затвердженої рішенням ХV сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 16 березня 2017 року.

3.  Про внесення змін до Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківського району на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням ХLI позачергової сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року (зі змінами).

4.  Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області в новій редакції.  Статут

5.  Про затвердження Статуту комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» в новій редакції.  Статут

6.  Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього (зі змінами)Додатки

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які знаходиться в оренді ТОВ «Агропром АВ»,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 4 ділянки) загальною  площею 96,1652 га, які розташовані за межами населеного  пункту на території Олексіївської сільської ради  Близнюківського району Харківської області. 

8.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 5,4266 га, яка розташована за межами населеного  пункту на території Алісівської  сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

9.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (рілля) державної власності сільськогосподарського призначення, що передається в оренду ФО-П Дудченко Василь Іванович, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених  пунктів на території Верхньосамарської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки не витребуваних земельних ділянок (рілля) сільськогосподарського призначення, що передаються в оренду С(Ф)Г Костюченко Миколи Івановича  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених  пунктів на території Алісівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області. 

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності  (паїв-рілля) сільськогосподарського призначення, гр. Яскевич О.В., гр. Сєднєва В.В., гр. Сєднєв Л.Г. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених  пунктів на території Алісівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності  (рілля) сільськогосподарського призначення гр. Костюченко Олексій Миколайович  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених  пунктів на території Алісівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

13. Про затвердження змін до плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік