Близнюкiвська районна рада

Тринадцята сесія 15 грудня 2016 року 2016 року

1.  Про внесення змін до порядку денного  ХІІІ сесії районної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням ХІІІ сесії районної ради від 22 листопада 2016 року 

2.  Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2016 рік, затвердженої рішенням VІ позачергової сесії районної ради VІI скликання від 25 лютого 2016 року.

3.  Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

4.  Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року (зі змінами). 

5.  Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Близнюківського району на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням ХLI позачергової  сесії районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року.

6.  Про внесення змін до  Програми удосконалення медичної допомоги жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням VI сесії Близнюківської районної ради VIІ скликання від  25 лютого 2016 року.  

7.  Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).  

      Додатки

8.  Про районний бюджет на 2017 рік. 

      Додатки

9.  Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Близнюківського району на 2017-2018 роки.

      Програма

10. Про перейменування Кіровської філії Близнюківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Близнюківської районної ради Харківської області .

11. Про перейменування Радгоспівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Близнюківської районної ради Харківської області​

12. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 червня 2016 року № 225-VII «Про утворення Близнюківського освітнього округу Близнюківського району Харківської області».

13. Про погодження кандидатури Ковалевської Наталії Володимирівни для призначення на посаду директора Добровільської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

14. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області.  

      Статут

15. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня».

      Статут

16. Про затвердження Положення про комунальну установу «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». 

      Положення

17. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надана у користування на умовах оренди фермерському господарству «Віол-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Софіївської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

18. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями та дворами), що надана в користування на умовах оренди гр. Воронкіну Віталію Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

19. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надані в користування на умовах оренди гр. Воронкіну Віталію Миколайовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

20. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями та дворами), що надана в користування на умовах оренди гр. Воронкіну Миколі Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

21. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надана у користування на умовах оренди гр. Скоморосі Віктору Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

22. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями та дворами), що надана в користування на умовах оренди СФГ «Ольга» для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

23. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в оренду ПП «АГРОХОЛДИНГ «НАДІЙНИЙ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів   Надеждинської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області

24. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Близнюківської районної ради.  Штатний роспис

25. Про оплату праці голови районної ради Бреуса В.В. в 2017 році.