Близнюкiвська районна рада

.

29 сесія

1. Проект рішення від 06.11.2018 р. - Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 488-VIІ “Про районний бюджет на 2018 рік”  та додатків до нього (зі змінами). Додатки.

2. Проект рішення від 07.11.2018р. - Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 488-VIІ “Про районний бюджет на 2018 рік”  та додатків до нього (зі змінами). Додатки.

3. Про внесення змін до Програми профілактики та боротьби зі сказом в Близнюківському районі на 2018-2022 роки» затвердженої рішенням ХХVІ позачергової  сесії Близнюківської районної ради VII скликання від 20 червня 2018 рок. Програма.

4. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

5. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Близнюківською районною державною  адміністрацією     делегованих їй районною    радою  повноважень    на   2018   рік, затвердженої рішенням ХХІІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 06 березня 2018 року.

6. Про внесення змін до  Районної програми «Молодь Близнюківщини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням  ІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  10 грудня 2015 року (зі змінами).

7. Про внесення змін до Програми територіальної оборони Близнюківського району на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням ХV сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 16 березня 2017 року (зі змінами).

8. Про надання дозволу на списання шляхом ліквідації нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської област.

9. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на 2018 рік. Штатний розпис.

10. Про затвердження з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП імені Крупської, що надані в оренду Алексанян Ганні Сержиківні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01),  розташованих за межами населених пунктів на території Бурбулатівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП «Радянська Україна», що надані в оренду ТОВ «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва                   (КВЦПЗ 01.01)  розташованої за межами населених пунктів на території Башилівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП імені Леніна що надані в оренду СТОВ «Агрофірма «Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01)  розташованих за межами населених пунктів на території Берестівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (сільськогосподарські угіддя - рілля) площею 15,5302 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Бурбулатівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

14. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя що надані в користування на умовах оренди гр. Біліченку Івану Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Уплатнівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

15. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надана в користування на умовах оренди ФГ «Добробут-СІ» для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Софіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП імені Суворова що надані в оренду ТОВ «Агрофірма «Нікольська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) розташованих за межами населених пунктів на території Криштопівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (сільськогосподарські угіддя – сіножаті) площею 12,6504 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  яка розташована за межами населених пунктів на території Олексіївської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

18. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки державної власності (землі водного фонду), що надана в користування на умовах оренди гр. Половому Володимиру Івановичу для рибогосподарських потреб за межами населених пунктів на території Софіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП імені газети «Правда» що надані в оренду ТОВ «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) розташованих за межами населених пунктів на території Софіївської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь загальною площею 4,3059 га, в т.ч. 4,3059 га – пасовища, що надаються в оренду гр. Ткаченко Миколі Володимировичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовані на території Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (за межами населених пунктів).