Близнюкiвська районна рада

Двадцять четверта сесія 11 травня 2018 року

Матеріали двадцять четвертої сесії

1. Про затвердження порядку денного  ХХІV позачергової сесії районної ради   VІІ скликання.

2. Про внесення змін до «Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2018 рік», затвердженої рішенням   ХХІІІ сесії районної ради VІІ скликання від  06 березня 2018 року. 

3. Про внесення змін до «Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківського району на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням   ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  20 лютого 2018 року.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням ХХІІ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  20 лютого 2018 рокуПРОГРАМА фінансової підтримки Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2018-2020 роки.

5. Про внесення змін до Програми  протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на території Близнюківського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням ХV сесії районної ради VІІ скликання від  16 березня 2017 року (зі змінами).

6. Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Близнюківського району на 2018-2019 рок. ПРОГРАМА забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Близнюківського району на  2018 – 2019 роки.

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 488-VIІ “Про районний бюджет на 2018 рік”  та додатків до нього (зі змінами). Додатки.

8. Про втрату чинності деяких рішень районної ради.

9. Про зміну типу та назви Самійлівської загальноосвітньої школи I-III  ступенів Близнюківської районної ради Харківської областіСтатут Комунального закладу «Самійлівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

10. Про створення Близнюківського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 Близнюківської районної ради Харківської областіСТАТУТ БЛИЗНЮКІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА - САДОК) №3 БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ  РАДИ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

11. Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі Близнюківського району.

12. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів га території Близнюківської селищної ради  Близнюківського району Харківської області.

13. Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж села Верхньоводяне Близнюківського району Харківської області.

14. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) що надані в користування на умовах оренди С(Ф)Г Костюченко Миколи Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Алісівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

15. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські будівлі і двори), що надана в користування на умовах оренди СТОВ «Агрофірма «Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської  сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські будівлі і двори),  що надана в користування на умовах оренди СТОВ «Агрофірма «Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених нуктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

17. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські будівлі і двори), що надана в користування на умовах оренди СТОВ «Агрофірма «Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

18. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки державної власності (землі водного фонду), що надана в користування на умовах оренди ТОВ «Агрофірма «Нікольська» для рибогосподарських потреб за межами населених нуктів Криштопівської сільської ради на території    Близнюківського району Харківської області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, яка надається в оренду ТОВ імені газети «ІЗВЄСТІЯ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташована за межами населеного пункту на території Самійлівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

20. Про надання попередньої згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області книг, придбаних на виконання  Програми розвитку культури  і туризму Харківської  області на 2014-2018 роки .

21. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, коштів комунальних підприємств, установ та організацій Близнюківської районної ради.

22. Про передачу в оперативне управління майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

23. Про наміри передачі в оренду  майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

24. Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

25. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,  несільськогосподарські угіддя (господарські будівлі і двори) що надаються в оренду гр. Пономару Олександру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Острівщинської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

26. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські будівлі і двори), що надаються в оренду гр. Пономару Олександру Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Острівщинської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які надаються  в оренду Фермерському господарству «Агрославна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів Самійлівської сільської ради на території  Близнюківського району Харківської області.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надаються  в оренду Фермерському господарству «Агрославна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Квітневої сільської ради на території  Близнюківського району Харківської області.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які надаються  в оренду Фермерському господарству «Агрославна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території  Близнюківського району Харківської області.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (пасовища), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП «Більшовик» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих за межами населених  пунктів на території Добровільської  сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) колишнього КСП «Радянська Україна» для ведення товарного                       сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих  за межами населених пунктів на території Башилівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (пасовища), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) колишнього КСП імені Леніна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.