Близнюкiвська районна рада

Дванадцята сесія 22 серпня 2016 року

1.  Про затвердження порядку денного ХІІ сесії районної ради VІІ скликання. 

2.  Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

3.  Про внесення змін до Програми зайнятості населення Близнюківського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням  XXX сесії районної ради VI скликання від 26 грудня 2013 року (зі змінами).

4.  Про внесення змін до Програми про запровадження стипендій та грошових заохочень Близнюківської районної ради на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням I  сесії районної ради VІІ скликання від  15 квітня  2016 року.

5.  Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням ХХХ сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 26 грудня 2013 року (зі змінами). 

6.  Про внесення змін до районної  Програми військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням XLII сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 23 квітня 2015 року.

7.  Про внесення змін до районної  Програми розвитку фізичної культури і спорту в Близнюківському районі на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням XI сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 27 грудня 2011 року (зі змінами).

8.  Про внесення змін до районної  Цільової комплексної програми розвитку футболу в Близнюківському районі на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням XLI сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року (зі змінами).

9.  Про внесення змін до районної  Програми «Молодь Близнюківщини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням ІІI сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 10 грудня 2015 року.

10. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року.   Програма

11. Про дострокове припинення дії районної Програми діяльності Комунального підприємства «Трудовий архів у Близнюківському районі, об’єднаний із селищною та сільськими радами району» на 2014 – 2018 роки», затвердженої рішенням ХХІХ сесії Близнюківської районної ради VІ  скликання від 06 грудня 2013 року (зі змінами).

12. Про затвердження Програми боротьби з амброзією полинолистою в Близнюківському районі на 2016-2020 роки.  Програма

13. Про звіт директора Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» Колоска С.В.  про діяльність Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» за період з 19 квітня по 19 серпня 2016 року.

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).  Додатки

15. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

16. Про попередження директора комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Пужайчереди С.Б. про зміну істотних умов праці.

17. Про затвердження списку присяжних Близнюківського районного суду Харківської області.

18. Про внесення змін до рішень ХІІІ сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 30 квітня 2013 року  №378-VІ та VІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання №174-VІІ від 15 квітня 2016 року «Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області».

19. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району енциклопедичних словників «Харківщина» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

20. Про затвердження передавального акту комісії з ліквідації у зв’язку з реорганізацією районного комунального підприємства «Трудовий архів у Близнюківському районі, об’єднаний із селищною та сільськими радами району» шляхом приєднання його до Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР».

   Передавальний акт

21. Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

22. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області комплексу будівель Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області в комунальну власність територіальних громад Семенівської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходиться на умовах оренди у гр. Гажі Олександра Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області. 

24. Про затвердження технічної документації з  грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,  сільськогосподарські угіддя (рілля), що надана в користування на умовах оренди гр. Кулаку Степану Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Бурбулатівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області. 

25. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля),   що  надана в користування на умовах оренди гр. Пузі Дмитру Михайловичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

26. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля),   що  надані в оренду ФГ «Святовіт-2011» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Алісівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

27. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї),   що  надані в користування на умовах оренди СТОВ «ЛАН» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Добровільської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

28. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надані в оренду ТОВ НВФ «Хелп-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області

29. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надані в користування на умовах оренди гр. Лисенку Олександру Володимировичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Кіровської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області

30. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надані в користування на умовах оренди гр. Лисенку Олександру Володимировичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Софіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області. 

31. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надані в користування на умовах оренди гр. Лисенку Олександру Володимировичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Софіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області. 

32. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надані в користування на умовах оренди гр. Лисенку Олександру Володимировичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Софіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області. 

33. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля),   що  надані в користування на умовах оренди ФГ «Пінгала» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Добровільської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.