Близнюкiвська районна рада

Тридцята сесія 20 грудня 2018 року

Матеріали тридцятої сесії

1. Про затвердження порядку денного  ХХХ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

2. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до Програми профілактики та боротьби зі сказом в Близнюківському районі на 2018-2022 роки» затвердженої рішенням ХХІХ позачергової  сесії Близнюківської районної ради VII скликання від 08 листопада 2018 року Програма.

4. Про визначення вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району у 2019 році

5. Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Близнюківського району на 2019-2020 роки. Програма

6. Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти в Близнюківському районі на 2019 рік. Програма

7. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Близнюківського району на 2019-2023 роки. Програма

8. Про затвердження Програми підтримки та розвитку культури у Близнюківському районі на 2019-2021 роки. Программа. Додаток

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 488-VIІ “Про районний бюджет на 2018 рік”  та додатків до нього (зі змінами).  Додатки

10. Про районний бюджет на 2019 рікДодатки

11. Про затвердження Програми про забезпечення виконання рішень суду управління соціального захисту населення Близнюківської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки. Програма

12. Про затвердження Програми підтримки діяльності Близнюківського відділення поліції Лозівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області на 2019-2021 роки. Програма.

13. Про звіт головного лікаря КНП «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області» Павлюка Г.П. про діяльність Комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний  центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області за 2018 рік. 

14. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області. Статут.

15. Про звіт головного лікаря КП «Близнюківська ЦРЛ» Полікової Л.В. про діяльність Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» за 2018 рік.

16. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» . Статут

17. Про продовження оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.  

18. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що перебувають в колективній власності колишнього ВАТ імені газеті «Ізвєстія» та відносяться до нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди селянському (фермерському) господарству Чопенко Юрія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  розташованих за межами населених пунктів на території Самійлівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

19. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок  сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), за рахунок нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди селянському господарству «Світанок» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів  на території Лукашівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

20. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що перебувають в колективній власності колишнього СВК «Харківська овочева фабрика» та відносяться до нерозподілених (невитребуваних)  земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди фермерському господарству Костюченко Валентини Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  розташованих за межами населених пунктів на території Алісівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

21. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що перебувають в колективній власності колишнього СВК «Харківська овочева фабрика» та відносяться до нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди фермерському господарству Костюченко Валентини Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів на території Алісівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

22. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя (рілля), що перебувають в колективній власності колишнього КСП «Победа» та відносяться до нерозподілених (невитребуваних)  земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди фермерському господарству Костюченко Валентини Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів на території Семенівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

23. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0533).

24. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0541).

25. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0546) .

26. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0660).

27. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0301).

28. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0123).

29. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0542).

30. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Лукашівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Лукашівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер: 6320684000:04:000:0171).

31. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Лукашівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Лукашівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер: 6320684000:02:000:0487).

32. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Лукашівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Лукашівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер: 6320684000:02:000:0334).

33. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Лукашівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Лукашівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер: 6320684000:04:000:0170).

34. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Надеждинській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Надеждинської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320684500:02:000:0158).

35. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Надеждинській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Надеждинської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер: 6320684500:01:000:0010).

36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (сільськогосподарські угіддя-сіножаті), площею 25,8080 га., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Олексіївської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (пасовища) для подальшої передачі в оренду гр. Грищенку Вадиму Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) із земель нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) реформованого КСП «Близнюківське» розташованої за межами населених пунктів на території Близнюківської  селищної ради   Близнюківського району Харківської області.

38. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що надана в користування на умовах оренди гр. Педяж Валентині Яківні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Бурбулатівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

39. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок  сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), за рахунок нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди фермерському господарству «Альянс-Агро-2017» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованих за межами населених пунктів на території Бурбулатівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області .

40. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок  сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), за рахунок нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди гр. Алексанян Ганні Сержиківні  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованих за межами населених пунктів на території Бурбулатівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

41. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок  сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що перебувають в колективній власності колишнього КСП «Близнюківське» та відносяться до нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди фізичній особі - підприємцю Мельнику Василю Євгеновичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів на території Близнюківської  селищної ради   Близнюківського району Харківської області.

42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП імені Леніна, що надані в оренду СТОВ «Агрофірма» Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих за межами населених пунктів на території Берестівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

43. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надаються в користування на умовах оренди ТОВ Компанія «БОТіК» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) реформованого СВК «Харківська овочева фабрика» за межами населених пунктів на території Алісівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

44. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення,  сільськогосподарські угіддя (рілля) що надаються в користування на умовах оренди ПП «Іржавський Ю.О.» із земель колективної власності колишнього КСП «Близнюківське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Близнюківської  селищної ради   Близнюківського району Харківської області.

45. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надається в користування на умовах оренди ПП «Іржавський Ю.О.» із земель колективної власності колишнього КСП «Близнюківське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Лукашівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

46. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь загальною площею 91,1632 га., в т.ч. 91,1632 га. – ріллі, що знаходяться в оренді у ТОВ «КОЛОС» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовані на території Олексіївської сільської ради  та  Софіївської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (за межами населених пунктів).

47. Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради.

48. Про оплату праці голови районної ради Бреуса В.В. в 2019 році.

49. Про оплату праці заступника голови районної ради Савченка М.І. в 2019 році.

50. Про звільнення Колоска Сергія Вікторовича з посади директора Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР».

51. Про затвердження Плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік .

52. Про затвердження плану роботи Близнюківської районної ради на 2019 рік. План роботи.