Близнюкiвська районна рада

Сьома сесія 15 квітня 2016 року

 

 1. Про затвердження порядку денного VІІ сесії районної ради VІІ скликання.
 2. Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником яких є Близнюківська районна рада.
 3. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Близнюківського району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням ХІІІ сесії районної ради VІ скликання від  19 квітня 2012 року (зі змінами).
 4. Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів влади Близнюківського району у засобах масової інформації на 2016 - 2018 роки.  Програма
 5. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2016 рік, затвердженої рішенням VІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 25 лютого 2016 року.
 6. Про внесення змін до районної програми «Молодь Близнюківщини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням ІV позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  10 грудня 2015 року.
 7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за  І квартал 2016 року.     Додатки
 8. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).    Додатки
 9. Про підсумки виконання Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу в Близнюківському районі на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням ХVІІ сесії районної ради VІ скликання від  25 вересня 2012 року (зі змінами).
 10. Про підсумки виконання районної Програми підтримки розвитку архівної справи на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням VІІ сесії районної ради VІ скликання від 05 травня 2011 року (зі змінами).
 11. Про підсумки виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Близнюківському районі на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням ХХІІ сесії районної ради VІ скликання від 21 лютого 2013 року.
 12. Про підсумки виконання Районної програми конкретних дій стабілізації та розвитку тваринництва у 2010 та на період до 2015 року, затвердженої рішенням ХХХVІ сесії районної ради V скликання від 10 вересня 2010 року.
 13. Про підсумки виконання Програми про запровадження стипендій та грошових заохочень Близнюківської районної ради на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІ скликання від 31 березня 2011 року (зі змінами).
 14. Про затвердження Програми про запровадження стипендій та грошових заохочень Близнюківської районної ради на 2016-2020 роки.      Програма
 15. Про затвердження Програми щодо підтримки діяльності Лозівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області  на 2016-2020 роки.Програма
 16. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року.
 17. Про затвердження Програми впровадження енергозберігаючих заходів щодо відшкодування відсоткової ставки за кредитами, отриманими населенням на означені цілі у 2016-2020 роках.   Програма  
 18. Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 26 вересня 2013 року «Про офіційний веб-сайт Близнюківської районної ради» (зі змінами).
 19. Про внесення змін до Статуту Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР».       Статут
 20. Про призначення Колоска Сергія Вікторовича на посаду директора Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР».
 21. Про умови оплати праці директора Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» Колоска Сергія Вікторовича.
 22. Про затвердження змін до Положення про порядок передачі в оренду майна, що є  спільною   власністю територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.  Положення
 23. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району.    Положення
 24. Про зміну засновника комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
 25. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району енциклопедичних словників «Харківщина» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 26. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області опалювального твердопаливного котла «Огонек» типу КОТВ-100 з комунальної власності Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.
 27. Про визнання такими, що втратили чинність, рішень Близнюківської районної ради.
 28. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.
 29. Про передачу комунальному закладу охорони здоров’я «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» у безоплатне тимчасове користування транспортного засобу
 30. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (пасовища) що надані в користування на умовах оренди гр. Іваненку Володимиру Вікторовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Новоукраїнської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.
 31. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя (рілля) приватної власності гр. Мішиної Тетяни Володимирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Бурбулатівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.
 32. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Близнюківської районної ради в новій редакції.   Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3.