Близнюкiвська районна рада

Чотирнадцята сесія 06 січня 2017 року

 1. Про затвердження порядку денного ХІV позачергової сесії районної ради VІІ скликання
 2. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).
 3. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Близнюківському районі на 2017-2021 роки.  Текст Програми
 4. Про визначення вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району у 2017 році.
 5. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього.
 6. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області комплексу будівель Башилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області в комунальну власність територіальних громад Башилівської сільської ради.
 7. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області дошкільного навчального закладу з комунальної власності територіальних громад Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області.
 8. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області закладів культури з комунальної власності територіальних громад Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області
 9. Про продовження оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.
 10. Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області
 11. Про передачу на баланс  Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» машини вакуумної КО-503 В-11 на шасі МАЗ-4571 Р2.
 12. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки водного фонду, що надається в користування на умовах оренди ФОП Боженкіній Олені Миколаївні для рибогосподарських потреб за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарських угідь, що  знаходяться на умовах оренди у гр. Нагацького Петра Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території  Новоукраїнської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.
 14. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя (рілля), нерозподілені земельні частки (паї), що надані в оренду гр. Педяжу Євгенію Сергійовичу, із земель колективної власності колишнього КСП «Злагода», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Бурбулатівської сільської ради  на території Близнюківського району Харківської області.
 15. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя (рілля), приватної власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Новонадеждинської сільської ради  на території Близнюківського району Харківської області.
 16. Про підтримку Звернення Харківської обласної ради до Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності посилення відповідальності за незаконні порубки лісів і незаконні операції з лісоматеріалами та пиломатеріалами шляхом внесення змін до чинного законодавства України.