Близнюкiвська районна рада
Близнюківський район, Харківська область

Реєстр рішень Близнюківської районної ради VІІ скликання

    Реєстр рішень Близнюківської районної ради VІІ скликання

І сесія  - 10 листопада 2015 року

 01-VІІ. Про підсумки виборів депутатів Близнюківської районної ради VІІ скликання і визнання їх повноважень.

02-VІІ. Про вибори голови Близнюківської районної ради.

03-VІІ. Про вибори заступника голови Близнюківської районної ради

04-VІІ. Про оплату праці голови Близнюківської районної ради. Бреуса В.В.

05-VІІ. Про оплату праці заступника голови Близнюківської районної ради Ляпкало О.В.

 ІІ позачергова сесія  - 26 листопада 2015 року

 06-VІІ. Про затвердження порядку денного ІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

07-VІІ. Про утворення постійних комісій Близнюківської районної ради.

08-VІІ. Про обрання складу постійних комісій Близнюківської районної ради.

09-VІІ. Про утворення президії Близнюківської районної ради.

10-VІІ. Про внесення змін до районної програми “Молодь Близнюківщини” на 2009-2015 роки, затвердженої рішенням ХХІV сесії районної ради V скликання від 23 грудня 2008 року (зі змінами).

11-VІІ. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року.

12-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 січня 2015 року № 711-VI “Про районний бюджет на 2015 рік” та додатків до нього (зі змінами).

13-VІІ. Про затвердження списку народних засідателів  Близнюківського районного суду Харківської області.

14-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 02 липня 2015 року № 784-VI «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області Олексіївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Олексіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області з комунальної власності територіальних громад Олексіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області».

15-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 02 липня 2015 року № 785-VI «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області закладів культури з комунальної власності територіальних громад Олексіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області».

16-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 02 липня 2015 року № 786-VI «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області Софіївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Софіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області з комунальної власності територіальних громад Софіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області».

17-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 02 липня 2015 року  № 787-VI «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області закладів культури з комунальної власності територіальних громад Софіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області».

 18-VІІ. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області дошкільного навчального закладу з комунальної власності територіальних громад Самійлівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

19-VІІ. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області закладів культури з комунальної власності територіальних громад Самійлівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

20-VІІ. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області дошкільного навчального закладу з комунальної власності територіальних громад Уплатнівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

21-VІІ. Про затвердження Акту прийому-передачі Радгоспівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Радгоспівської сільської ради Близнюківського району Харківської області з комунальної власності територіальних громад Радгоспівської сільської ради Близнюківського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

22-VІІ. Про затвердження Акту прийому-передачі закладів культури з комунальної власності територіальних громад Радгоспівської сільської ради Близнюківського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

23-VІІ. Про розірвання договору оренди комунального майна з Державною фінансовою інспекцією в Харківській області.

24-VІІ. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області автобуса спеціалізованого для перевезення школярів АС Р-4234 «Мрія» із спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

25-VІІ. Про надання згоди на передачу автобуса ГАЗ 32213-418 з спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області в комунальну власність територіальної громади Близнюківської селищної ради.

ІІІ позачергова сесія – 10 грудня 2015 року

26-VІІ. Про затвердження порядку денного ІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

27-VІІ. Про затвердження Регламенту Близнюківської районної  ради.

28-VІІ. Про затвердження Положення про президію Близнюківської районної ради.

29-VІІ. Про затвердження Положення про постійні комісії Близнюківської районної ради.

30-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 січня 2015 року № 711-VI “Про районний бюджет на 2015 рік” та додатків до нього (зі змінами).

31-VІІ. Про затвердження районної Програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2016-2017 роки.

32-VІІ. Про затвердження районної програми «Молодь Близнюківщини на 2016-2020 роки».

33-VІІ. Про затвердження Статуту Лукашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Олега Чепеленка Близнюківської районної ради Харківської області.

34-VІІ. Про затвердження Статуту Радгоспівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Близнюківської районної ради Харківської області.

35-VІІ. Про затвердження Акту прийому-передачі дошкільного навчального закладу з комунальної власності територіальних громад Олексіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області та його Статуту.

36-VІІ. Про затвердження Акту прийому-передачі закладів культури з комунальної власності територіальних громад Олексіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області та Положення про Олексіївський сільський Будинок культури Близнюківської районної ради Харківської області.

37-VІІ. Про затвердження Акту прийому-передачі дошкільного навчального закладу з комунальної власності територіальних громад Самійлівської сільської ради Близнюківського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області та його Статуту.

38-VІІ. Про затвердження Акту прийому-передачі закладів культури з комунальної власності територіальних громад Самійлівської сільської ради Близнюківського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області та Положень про них.

39-VІІ. Про затвердження Акту прийому-передачі дошкільного навчального закладу з комунальної власності територіальних громад Софіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області та його Статуту.

40-VІІ. Про затвердження Акту прийому-передачі закладів культури з комунальної власності територіальних громад Софіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області та Положення про Софіївський сільський Будинок культури Близнюківської районної ради Харківської області.

41-VІІ. Про затвердження Акту прийому-передачі дошкільного навчального закладу з комунальної власності територіальних громад Уплатнівської сільської ради Близнюківського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області та його Статуту.

42-VІІ. Про визнання такими, що втратили чинність, рішення Близнюківської районної ради від 30 липня 2015 року № 804-VI «Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області металопластикових вікон з комунальної власності територіальних громад Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області» тв від 10 вересня 2015 року № 825-VI «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області металопластикових вікон з комунальної власності територіальних громад Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області».

43-VІІ. Про ініціювання перед Харківською обласною радою питання про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області Комунального підприємства охорони здоров’я «Центральна районна аптека № 114» в спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

44-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 липня 2015 року № 806-VІ «Про придбання лікарняних ліжок за кошти  спеціального  фонду Близнюківської районної ради, які були отримані від плати за оренду комунального майна».

45-VІІ. Про розірвання договору оренди комунального майна з Комунальним закладом охорони здоров’я «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».    

46-VІІ. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області .

47-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Криштопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320683500:03:000:0317.

48-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Криштопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320683500:03:000:0307.

49-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Криштопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320683500:03:000:0306.

50-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Криштопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320683500:03:000:0318.

51-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Криштопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320683500:03:000:0252.

52-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Криштопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320683500:03:000:0305.

53-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Криштопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320683500:03:000:0022.

54-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Криштопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320683500:03:000:0245.

55-VІІ.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Криштопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320683500:03:000:0115.

56-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Олексіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320680200:01:000:0032.

57-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Олексіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320680200:01:000:0292.

58-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Олексіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320680200:01:000:0216.

59-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Олексіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320680200:01:000:0290.

60-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Олексіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320680200:01:000:0181.

61-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Олексіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320680200:01:000:0294.

62-VІІ.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Олексіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320680200:01:000:0179.

63-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Олексіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320680200:01:000:0295.

64-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Олексіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320680200:01:000:0289.

65-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Олексіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320680200:01:000:0291.

66-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надана в користування на умовах оренди  ТОВ «Селеніт-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

67-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Назаряну Армену Феликовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Бурбулатівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

68-VІІ. Про затвердження Плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

69-VІІ. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Близнюківської районної ради з 01 березня 2016 року.

70-VІІ. Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради.

71-VІІ. Про Звернення Близнюківської районної ради Харківської області до в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Саранчі В.І. та до першого заступника голови Близнюківської районної державної адміністрації                    Покас Н.М. щодо укладання додаткових угод до договорів оренди землі державної форми власності на території Близнюківського району.

72-VІІ. Про Звернення Близнюківської районної ради Харківської області до голови Харківської обласної державної адміністрації Райніна І.Л. щодо організації і проведення екстреного ремонту автомобільної дороги Лозова – Барвінкове – Мечебилово на ділянці село  Бурбулатове – село Енергетиків Близнюківського району.

 ІV позачергова сесія – 24 грудня 2015 року

73-VІІ. Про затвердження порядку денного ІV позачергової сесії районної ради VІІ скликання

74-VІІ.  Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Близнюківської районної державної адміністрації.

75-VІІ.  Про звіт тимчасової контрольної комісії районної ради про виконану роботу щодо вивчення питання про стан виплати заробітної плати педагогічним працівникам, придбання та списання продуктів для харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району та нарахування батьківської плати за харчування вихованців в дошкільних навчальних закладах району.

76-VІІ.  Про внесення змін до рішення районної ради від 20 січня 2015 року № 711-VI “Про районний бюджет на 2015 рік” та додатків до нього (зі змінами).

77-VІІ. Про районний бюджет на 2016 рік.

78-VІІ.  Про затвердження Програми підтримки діяльності Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2016 рік.

79-VІІ.  Про затвердження районної Програми соціального захисту дітей, подолання дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки.

80-VІІ.  Про затвердження базової мережі закладів культури Близнюківського району на 2016 рік.

81-VІІ.  Про затвердження Програми підтримки та розвитку культури у Близнюківському районі на 2016-2018 роки.

82-VІІ.  Про внесення змін до Програми діяльності районного комунального підприємства «Трудовий архів у Близнюківському районі, об’єднаний із селищною та сільськими радами району» на 2014-2018 роки», затвердженої рішенням ХХХІІ сесії Близнюківської районної ради  VІ  скликання від 27 лютого 2014 року (зі змінами). (втратило чинність згідно рішення ХІІ сесії  VІІ скликання від 22.08.2016 №242-VІІ).

83-VІІ. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області Добровільського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області з комунальної власності територіальних громад Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

84-VІІ.  Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області закладів культури з комунальної власності територіальних громад Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

85-VІІ.  Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області автобуса спеціалізованого для перевезення школярів АС Р-4234 «Мрія» із спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

86-VІІ.  Про внесення змін до рішення районної ради від 10 грудня 2015 року № 68-VІI «Про затвердження Плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік».

87-VІІ.  Про проведення  незалежного аудиту використання земель державної та комунальної власності на території Близнюківського району Харківської області та оплати за їх використання.

88-VІІ.  Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Близнюківської районної ради.

89-VІІ.  Про затвердження штатного розпису районного комунального підприємства «Трудовий архів у Близнюківському районі, об’єднаний із селищною та сільськими радами району».

90-VІІ. Про оплату праці голови районної ради Бреуса В.В. в 2016 році.

91-VІІ.  Про оплату праці заступника голови районної ради Ляпкало О.В. в 2016 році.

92-VІІ. Про Звернення Близнюківської районної ради до голови Харківської обласної державної адміністрації Райніна І.Л. щодо призначення начальника відділу освіти Близнюківської районної державної адміністрації.

93-VІІ. Про ініціювання проведення незалежного фінансового аудиту  районного бюджету за період з 01 січня 2015 року по 31 грудня 2015 року.

94-VІІ. Про Звернення Близнюківської районної ради Харківської області до Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б. та  Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. щодо збереження спецрежиму на оподаткування сільськогосподарських підприємств.

95-VІІ. Про Звернення Близнюківської районної ради Харківської області до Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. щодо тарифоутворення на природній газ, що споживається населенням.

V позачергова сесія – 13 січня 2016 року

96-VІІ. Про затвердження порядку денного V позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

97-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього.

98-VІІ.  Про визначення вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району у 2016 році.

99-VІІ.  Про затвердження Програми  забезпечення пожежної безпеки в Близнюківському районі на  2016-2019 роки.

100-VІІ.  Про умови оплати праці директора районного комунального підприємства «Трудовий архів у Близнюківському районі, об’єднаний із селищною та сільськими радами району» Олейнікової Л.О. з  01 січня 2016 року.

101-VІІ.  Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

VІ позачергова сесія – 25 лютого 2016 року

102-VІІ. Про затвердження порядку денного VІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

103-VІІ. Про внесення змін до Регламенту Близнюківської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 10 грудня 2015 року  № 27-VІІ.

104-VІІ. Про затвердження Програми удосконалення медичної допомоги  жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки.

105-VІІ. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Близнюківського району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням ХІІІ сесії районної ради VІ скликання від  19 квітня 2012 року(зі змінами).

106-VІІ. Про внесення змін до Статуту та назви комунального підприємства «Близнюківський районний центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх».

107-VІІ. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за  2015 рік.

108-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).

109-VІІ. Про затвердження плану роботи Близнюківської районної ради на 2016 рік.

110-VІІ. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2015 рік, затвердженої рішенням ХLІ сесії районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року (зі змінами).

111-VІІ. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2016 рік.

112-VІІ. Про підсумки виконання районної програми “Молодь Близнюківщини” на 2009-2015 роки, затвердженої рішенням ХХІV сесії районної ради V скликання від 23 грудня 2008 року.

113-VІІ.  Про підсумки виконання Комплексної програми профілактики правопорушень у Близнюківському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням ІХ сесії районної ради VІ скликання від 20 серпня 2013 року (зі змінами).

114-VІІ.  Про підсумки виконання Програми забезпечення пожежної безпеки в Близнюківському районі на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням ХІІІ сесії районної ради VІ скликання від 19 квітня 2012 року (зі змінами).

115-VІІ. Про підсумки виконання Комплексної програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням ХІІ сесії районної ради VІ скликання від 14 лютого 2012 року (зі змінами).

116-VІІ. Про підсумки виконання «Програми удосконалення медичної допомоги жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини до 2015 року», затвердженої рішенням V сесії районної ради VІ скликання від 10 лютого 2011 року (зі змінами).

117-VІІ.  Про підсумки виконання Програми збереження та розвитку закладів культури у Близнюківському районі на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням ХХІІ сесії районної ради VІ скликання від 21 лютого 2013 року (зі змінами).

118-VІІ. Про підсумки виконання районної Програми протидії корупції в Близнюківському районі на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням ХХІV сесії районної ради VІ скликання від 30 квітня 2013 року.

119-VІІ. Про підсумки виконання районної Програми підтримки діяльності Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2015 рік, затвердженої рішенням ХХХVІІІ сесії районної ради VІ скликання від 04 грудня 2014 року.

120-VІІ. Про затвердження Програми взаємодії Близнюківського відділення (с. Близнюки) Лозівського відділу (м. Лозова) Головного управління Національної поліції в Харківській області з громадськістю Близнюківського району  на 2016-2018 роки.

121-VІІ. Про затвердження комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки.

122-VІІ. Про затвердження Програми соціального захисту інвалідів Близнюківського району на 2016-2020 роки.

123-VІІ.  Про затвердження районної Програми «Ветеран» на 2016-2020 роки.

124-VІІ.  Про затвердження Програми інформатизації Близнюківського району  на 2016-2018 роки.

125-VІІ. Про затвердження Районної програми розвитку позашкільних навчальних закладів на 2016-2019 роки.

126-VІІ. Про зміну меж села Садове  Близнюківського району Харківської області.

127-VІІ.  Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району інтерактивної книги «Школярику – про Батьківщину» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

128-VІІ.  Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

129-VІІ. Про передачу на баланс комунального  підприємства  «Близнюківська центральна районна лікарня» приміщень.

130-VІІ.  Про погодження проекту змін до Положення про порядок надання в оренду майна  спільної   власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

131-VІІ. Про погодження проекту Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району.

132-VІІ. Про внесення змін до рішення Близнюківської районної ради від 13 січня 2016 року № 98-VІІ «Про визначення вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району у 2016 році».

133-VІІ.  Про встановлення надбавки за вислугу років до посадового окладу заступнику голови районної ради Ляпкало О.В.

134-VІІ. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Близнюківської районної ради в новій редакції.

135-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля, сіножаті), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Липовому Андрію Анатолійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

136-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля, пасовища), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Липовому Андрію Анатолійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Уплатнівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

137-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Співаку Валерію Віталійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Верхньосамарської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

138-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Співаку Валерію Віталійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Кіровської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

139-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надана в користування на умовах оренди  гр. Співаку Валерію Віталійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Лукашівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

140-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Співаку Валерію Віталійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

141-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Співаку Валерію Віталійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Софіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

142-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності Оспіщева Володимира Анатолійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Лукашівської сільської ради  за межами населених пунктів Близнюківського району Харківської області.

143-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності Марчука Олександра Аркадійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Лукашівської сільської ради  за межами населених пунктів Близнюківського району Харківської області.

144-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в користування на умовах оренди гр. Назаряну Армену Феликовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Бурбулатівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

145-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надана в користування на умовах оренди  ТОВ «Селеніт-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

146-VІІ. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Близнюківської районної ради та опису посвідчення помічника-консультанта депутата районної ради.

VІІ сесія – 15 квітня 2016 року

147-VІІ. Про затвердження порядку денного VІІ сесії районної ради VІІ скликання.

148-VІІ. Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником яких є Близнюківська районна рада.

149-VІІ. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Близнюківського району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням ХІІІ сесії районної ради VІ скликання від  19 квітня 2012 року (зі змінами).

150-VІІ. Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів влади Близнюківського району у засобах масової інформації на 2016 - 2018 роки.

151-VІІ.  Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2016 рік, затвердженої рішенням VІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 25 лютого 2016 року.

152-VІІ. Про внесення змін до районної програми «Молодь Близнюківщини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням ІV позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  10 грудня 2015 року.

153-VІІ.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за  І квартал 2016 року.

154-VІІ.  Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).

155-VІІ. Про підсумки виконання Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу в Близнюківському районі на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням ХVІІ сесії районної ради VІ скликання від  25 вересня 2012 року (зі змінами).

156-VІІ.  Про підсумки виконання районної Програми підтримки розвитку архівної справи на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням VІІ сесії районної ради VІ скликання від 05 травня 2011 року (зі змінами).

157-VІІ. Про підсумки виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Близнюківському районі на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням ХХІІ сесії районної ради VІ скликання від 21 лютого 2013 року.

158-VІІ. Про підсумки виконання Районної програми конкретних дій стабілізації та розвитку тваринництва у 2010 та на період до 2015 року, затвердженої рішенням ХХХVІ сесії районної ради V скликання від 10 вересня 2010 року.

159-VІІ. Про підсумки виконання Програми про запровадження стипендій та грошових заохочень Близнюківської районної ради на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІ скликання від 31 березня 2011 року (зі змінами).

160-VІІ. Про затвердження Програми про запровадження стипендій та грошових заохочень Близнюківської районної ради на 2016-2020 роки.

161-VІІ. Про затвердження Програми щодо підтримки діяльності Лозівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області  на 2016-2020 роки.

162-VІІ. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року

163-VІІ. Про затвердження Програми впровадження енергозберігаючих заходів щодо відшкодування відсоткової ставки за кредитами, отриманими населенням на означені цілі у 2016-2020 роках.

164-VІІ. Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 26 вересня 2013 року «Про офіційний веб-сайт Близнюківської районної ради» (зі змінами).

165-VІІ. Про внесення змін до Статуту Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР». (втратило чинність згідно рішення ХХІІ позачергової сесії  VІІ скликання від 20.02.2018 №499-VІІ).

166-VІІ. Про призначення Колоска Сергія Вікторовича на посаду директора Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР».

167-VІІ.  Про умови оплати праці директора Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» Колоска Сергія Вікторовича

168-VІІ.  Про затвердження змін до Положення про порядок передачі в оренду майна, що є  спільною   власністю територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

169-VІІ.  Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району

170-VІІ. Про зміну засновника комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

171-VІІ. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району енциклопедичних словників «Харківщина» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

172-VІІ. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області опалювального твердопаливного котла «Огонек» типу КОТВ-100 з комунальної власності Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

173-VІІ. Про визнання такими, що втратили чинність, рішень Близнюківської районної ради

174-VІІ. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

175-VІІ. Про передачу комунальному закладу охорони здоров’я «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» у безоплатне тимчасове користування транспортного засобу. 

176-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (пасовища) що надані в користування на умовах оренди гр. Іваненку Володимиру Вікторовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Новоукраїнської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

177-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя (рілля) приватної власності гр. Мішиної Тетяни Володимирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Бурбулатівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

178-VІІ. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Близнюківської районної ради в новій редакції.

 VІІІ позачергова сесія – 28 квітня 2016 року

179-VІІ. Про затвердження порядку денного VІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

180-VІІ. Про дострокове припинення повноважень заступника голови Близнюківської районної ради Ляпкало О.В.

181-VІІ.  Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).

 ІХ позачергова сесія – 14 червня 2016 року

182-VІІ. Про затвердження порядку денного ІХ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

183-VІІ. Про створення Кіровського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Близнюківської районної ради Харківської області.

184-VІІ. Про ліквідацію районного комунального підприємства «Трудовий архів у Близнюківському районі, об’єднаний із селищною та сільськими радами району» у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання до Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР».

185-VІІ. Про затвердження Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки.

186-VІІ. Про затвердження комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції Близнюківського району на 2016-2020 роки.

187-VІІ. Про затвердження Положення про комунальну установу «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». (втратило чинність згідно рішення ХІІІ сесії  VІІ скликання від 15.12.2016 №315-VІІ).

188-VІІ. Про встановлення вартості харчування у літній оздоровчий період 2016 року для вихованців дошкільних навчальних закладів, які знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

189-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).

190-VІІ. Про внесення змін до Програми діяльності районного комунального підприємства «Трудовий архів у Близнюківському районі, об’єднаний із селищною та сільськими радами району» на 2014-2018 роки», затвердженої рішенням ХХХІІ сесії Близнюківської районної ради VІ  скликання від 27 лютого 2014 року (зі змінами). (втратило чинність згідно рішення ХІІ сесії  VІІ скликання від 22.08.2016 №242-VІІ).

191-VІІ. Про погодження призначення кандидатури  Лобаревич Раїси Іванівни на посаду директора Радгоспівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

192-VІІ. Про погодження призначення кандидатури  Линник Марини Олександрівни на посаду директора Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

193-VІІ. Про пониження ступенів та перейменування загальноосвітніх
навчальних закладів Близнюківського району.

194-VІІ. Про створення освітнього округу в Близнюківському районі Харківської області.

195-VІІ. Про затвердження Положення про районний конкурс на кращу опорну школу.

196-VІІ. Про ліквідацію юридичної особи Башилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

197-VІІ. Про ліквідацію юридичної особи Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

198-VІІ. Про призначення грошового заохочення Близнюківської районної  ради кращому педагогічному працівнику Близнюківського району за підсумками 2015/2016 навчального року.

199-VІІ. Про призначення стипендій Близнюківської районної  ради обдарованим і талановитим учням навчальних закладів Близнюківського району за підсумками 2015/2016 навчального року.

200-VІІ. Про клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Кіровської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

201-VІІ. Про клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Радгоспівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

202-VІІ. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області, затвердженого рішенням ХХХІІ  сесії районної ради VІ скликання від 27 лютого 2014 року. (втратило чинність згідно рішення ХІІІ сесії  VІІ скликання від 15.12.2016 №313-VІІ).

203-VІІ. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня», затвердженого рішенням ХХІІ сесії районної ради VІ скликання від 21 лютого 2013 року. (втратило чинність згідно рішення ХІІІ сесії  VІІ скликання від 15.12.2016 №314-VІІ).

204-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надана в користування на умовах оренди гр. Биченку Ігорю Миколайовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів  Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

205-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надані в користування на умовах оренди гр. Ломаці Анатолію Івановичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Верхньосамарської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

206-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надані в користування на умовах оренди гр. Ломаці Анатолію Івановичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

207-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що надається на умовах оренди гр. Васильченку Олександру Віталійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Олексіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області

208-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надані в оренду гр. Івченку Володимиру Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Верхньосамарської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

209-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя – рілля, що надана Радгоспівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320685100:02:000:0105

210-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя – рілля, що надана Радгоспівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320685100:02:000:0143

211-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя – рілля, що надана Радгоспівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області, кадастровий номер земельної ділянки 6320685100:02:000:0251

212-VІІ. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області опалювального твердопаливного котла «Огонек» типу КОТВ-100 з комунальної власності Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

213-VІІ. Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

214-VІІ. Про надання дозволу на списання шляхом ліквідації нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

215-VІІ. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

216-VІІ.  Про передачу в оперативне управління майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

217-VІІ. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Близнюківської районної ради з 01 травня 2016 року в новій редакції.

218-VІІ. Про обрання заступника голови районної ради.

219-VІІ. Про оплату праці заступника голови районної ради Савченка М.І. в 2016 році

220-VІІ. Про внесення змін до рішення Близнюківської районної ради від 26 листопада 2015 року  № 08-VІІ «Про обрання складу постійних комісій Близнюківської районної ради».

221-VІІ. Про депутатський запит депутата районної ради Дідоренка О.Г. до Близнюківської районної державної адміністрації щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації територій земельних часток (паїв) в частині сінокосів та пасовищ по колишньому КСП «Радянська Україна».

Х позачергова сесія – 24 червня 2016 року

 222-VІІ. Про затвердження порядку денного Х позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

223-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).

224-VІІ. Про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району Харківської області.

225-VІІ. Про утворення Близнюківського  освітнього округу Близнюківського району Харківської області.

226-VІІ. Про внесення змін до рішення Близнюківської районної ради від 26 листопада 2015 року  № 08-VІІ «Про обрання складу постійних комісій Близнюківської районної ради» (зі змінами).

ХІ позачергова сесія – 26 липня 2016 року

 227-VІІ. Про затвердження порядку денного ХІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

228-VІІ. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за  І півріччя 2016 року.

229-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).

230-VІІ.Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району приміщення інспекції сільського господарства в Близнюківському  районі  за адресою: 64801, селище   Близнюки  Харківської області, вулиця В.Складнєвої, будинок №3«б», загальною площею 106,3 кв.м., з  державної  власності.

231-VІІ. Про Звернення Близнюківської районної ради Харківської області до голови Харківської обласної державної адміністрації Райніна І.Л. та голови Харківської обласної ради Чернова С.І. щодо можливостей відкриття сезону полювання на території Близнюківського району в 2016 році.

 ХІІ сесія – 22 серпня 2016 року

 232-VІІ. Про затвердження порядку денного ХІІ сесії районної ради VІІ скликання.

233-VІІ. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

234-VІІ. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Близнюківського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням  XXX сесії районної ради VI скликання від                        26 грудня 2013 року (зі змінами).

235-VІІ. Про внесення змін до Програми про запровадження стипендій та грошових заохочень Близнюківської районної ради на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІI  сесії районної ради VІІ скликання від  15 квітня  2016 року.

236-VІІ. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням ХХХ сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 26 грудня 2013 року (зі змінами).

237-VІІ. Про внесення змін до районної  Програми військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням XLII сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 23 квітня 2015 року.

238-VІІ. Про внесення змін до районної  Програми розвитку фізичної культури і спорту в Близнюківському районі на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням XI сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 27 грудня 2011 року (зі змінами).

239-VІІ. Про внесення змін до районної  Цільової комплексної програми розвитку футболу в Близнюківському районі на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням XLI сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року (зі змінами).

240-VІІ. Про внесення змін до районної  Програми «Молодь Близнюківщини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням ІІI сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 10 грудня 2015 року.

241-VІІ. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року.

242-VІІ.  Про дострокове припинення дії районної Програми діяльності Комунального підприємства «Трудовий архів у Близнюківському районі, об’єднаний із селищною та сільськими радами району» на 2014 – 2018 роки», затвердженої рішенням ХХІХ сесії Близнюківської районної ради VІ  скликання від 06 грудня 2013 року (зі змінами)

243-VІІ. Про затвердження Програми боротьби з амброзією полинолистою в Близнюківському районі на 2016-2020 роки.

244-VІІ. Про звіт директора Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» Колоска С.В.  про діяльність Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» за період з 19 квітня  по 19 серпня 2016 року.

245-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).

246-VІІ. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

247-VІІ. Про попередження директора комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Пужайчереди С.Б. про зміну істотних умов праці.

248-VІІ. Про затвердження списку присяжних Близнюківського районного суду Харківської області.

249-VІІ. Про внесення змін до рішень ХІІІ сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 30 квітня 2013 року  №378-VІ та VІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання №174-VІІ від 15 квітня 2016 року «Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області».

250-VІІ. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району енциклопедичних словників «Харківщина» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

251-VІІ. Про затвердження передавального акту комісії з ліквідації у зв’язку з реорганізацією районного комунального підприємства «Трудовий архів у Близнюківському районі, об’єднаний із селищною та сільськими радами району» шляхом приєднання його до Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР».

252-VІІ. Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області

253-VІІ. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області комплексу будівель Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області в комунальну власність територіальних громад Семенівської сільської ради.

254-VІІ.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходиться на умовах оренди у гр. Гажі Олександра Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

255-VІІ. Про затвердження технічної документації з  грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,  сільськогосподарські угіддя (рілля), що надана в користування на умовах оренди гр. Кулаку Степану Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Бурбулатівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області

256-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля),   що  надана в користування на умовах оренди гр. Пузі Дмитру Михайловичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

257-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля),   що  надані в оренду ФГ «Святовіт-2011» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Алісівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

258-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї),   що  надані в користування на умовах оренди СТОВ «ЛАН» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Добровільської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

259-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надані в оренду ТОВ НВФ «Хелп-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

260-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надані в користування на умовах оренди гр. Лисенку Олександру Володимировичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Кіровської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

261-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надані в користування на умовах оренди гр. Лисенку Олександру Володимировичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Софіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

262-VІІ. Про затвердження технічної документації з  грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,  сільськогосподарські угіддя (рілля), що надана в користування на умовах оренди  гр. Петренку Андрію Анатолійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Семенівської  сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

263-VІІ. Про затвердження технічної документації з  грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,  сільськогосподарські угіддя (рілля), що надана в користування на умовах оренди  гр. Петренку Андрію Анатолійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Семенівської  сільської ради на території Близнюківського району Харківської області

264-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля),   що  надані в користування на умовах оренди ФГ «Пінгала» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Добровільської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

 ХІІІ сесія – 22 листопада 2016 року

265-VІІ. Про затвердження порядку денного ХІІІ сесії районної ради VІІ скликання.

266-VІІ. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки в Близнюківському районі на  2016-2019 роки,  затвердженої рішенням V позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  13 січня 2016 року.

267-VІІ. Про внесення змін до Програми створення та накопичення матеріального резерву Близнюківського району на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням ХLІ сесії районної ради Близнюківської районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року.

268-VІІ. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року (зі змінами).

269-VІІ.  Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, комп'ютерів,  іншого обладнання та устаткування органами місцевого самоврядування та установами і організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету.

270-VІІ. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

271-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).

272-VІІ. Про затвердження списку присяжних Близнюківського районного суду.

273-VІІ. Про перейменування Кіровського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Близнюківської районної ради Харківської області.

274-VІІ. Про перейменування Радгоспівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Близнюківської районної ради Харківської області.

275-VІІ. Про правонаступництво Близнюківської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів.

276-VІІ. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області, затвердженого рішенням IX позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від 14 червня 2016 року. (втратило чинність згідно рішення ХІІІ сесії  VІІ скликання від 15.12.2016 №313-VІІ).

277-VІІ. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня», затвердженого рішенням ІХ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 14 червня 2016 року. (втратило чинність згідно рішення ХІІІ сесії  VІІ скликання від 15.12.2016 №314-VІІ).

 278-VІІ. Про внесення змін до Положення про комунальну установу «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», затвердженого рішенням ІХ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 14 червня 2016 року. (втратило чинність згідно рішення ХІІІ сесії  VІІ скликання від 15.12.2016 №315-VІІ).

279-VІІ. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

280-VІІ. Про укладення контракту з директором комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

281-VІІ. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Близнюківської районної ради з 01 грудня 2016 року. (втратило чинність згідно рішення ХІІІ сесії  VІІ скликання від 15.12.2016 №323-VІІ).

282-VІІ. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

283-VІІ. Про продовження оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області. 

284-VІІ. Про передачу  з балансу відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської районної державної адміністрації майна спільної власності територіальних громад селища, сіл району.

285-VІІ. Про передачу  з балансу Близнюківської районної ради майна спільної власності територіальних громад селища, сіл району.

286-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надані в користування  на умовах оренди ТОВ «Краєвид-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Алісівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

287-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надані в користування  на умовах оренди селянському (фермерському) господарству Костюченко Миколи Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Алісівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

288-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надана в користування  на умовах оренди ТОВ «Комбікормовий завод» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Лукашівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

289-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надана в користування  на умовах оренди ТОВ «Комбікормовий завод» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Надеждинської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

290-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) приватної власності гр. Ковальова Олександра Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

291-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля),   що  надана в користування на умовах оренди фермерському господарству                 «КУЗНЄЦОВ О.М.» для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

292-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), приватної власності гр. Соколова Анатолія Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області

293-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля),   що  надані в користування на умовах оренди гр. Каменєву Анатолію Валентиновичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Уплатнівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області

294-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), нерозподілена земельна частка (пай), що  надана в оренду гр. Педяжу Євгену Сергійовичу, із земель колективної власності колишнього КСП «Злагода», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Бурбулатівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

295-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля),   що  надана в оренду селянському (фермерському) господарству «Васильківське»              Бірюк О. Я. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Новонадеждинської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

296-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що  надані в користування на умовах оренди гр. Пономарю Олександру Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Острівщинської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

297-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної оцінки грошової земель сільськогосподарського призначення загальною площею 10,2322 га, які знаходяться в оренді гр. Коломієць Сергія Степановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Олексіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

298-VІІ. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Близнюківської районної ради, затверджене рішенням ІІІ позачергової сесії районної ради від 10 грудня 2015 року. 

299-VІІ. Про внесення змін до рішення Близнюківської районної ради від 26 листопада 2015 року  № 08-VІІ «Про обрання складу постійних комісій Близнюківської районної ради» (зі змінами).

ХІІІ сесія – 15 грудня 2016 року

300-VІІ. Про внесення змін до порядку денного  ХІІІ сесії районної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням ХІІІ сесії районної ради від 22 листопада 2016 року

301-VІІ. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2016 рік, затвердженої рішенням VІ позачергової сесії районної ради VІI скликання від 25 лютого 2016 року.

302-VІІ. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

303-VІІ. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від                        14 червня 2016 року (зі змінами).

304-VІІ. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Близнюківського району на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням ХLI позачергової  сесії районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року.

306-VІІ. Про внесення змін до  Програми удосконалення медичної допомоги жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки»,    затвердженої рішенням VI сесії Близнюківської районної ради VIІ скликання від 25 лютого 2016 року. 

306-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).

307-VІІ. Про районний бюджет на 2017 рік.

308-VІІ. Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Близнюківського району на 2017-2018 роки.

 309-VІІ. Про перейменування Кіровської філії Близнюківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Близнюківської районної ради Харківської області .

310-VІІ. Про перейменування Радгоспівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

311-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 червня 2016 року № 225-VII «Про утворення Близнюківського освітнього округу Близнюківського району Харківської області».

312-VІІ. Про погодження кандидатури Ковалевської Наталії Володимирівни для призначення на посаду директора Добровільської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

313-VІІ. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області. (втратило чинність згідно рішення ХІХ сесії  VІІ скликання від 10.10.2017 №450-VІІ).

314-VІІ.  Про затвердження Статуту комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня». (втратило чинність згідно рішення ХІХ сесії  VІІ скликання від 10.10.2017 №451-VІІ).

315-VІІ. Про затвердження Положення про комунальну установу «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

316-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надана у користування на умовах оренди фермерському господарству «Віол-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Софіївської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

317-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями та дворами), що надана в користування на умовах оренди гр. Воронкіну Віталію Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

318-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надані в користування на умовах оренди гр. Воронкіну Віталію Миколайовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

319-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями та дворами), що надана в користування на умовах оренди гр. Воронкіну Миколі Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

320-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надана у користування на умовах оренди гр. Скоморосі Віктору Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

321-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями та дворами), що надана в користування на умовах оренди СФГ «Ольга» для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Радгоспівської сільської ради на території   Близнюківського району Харківської області.

322-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в оренду ПП «АГРОХОЛДИНГ «НАДІЙНИЙ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів   Надеждинської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області

323-VІІ. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Близнюківської районної ради.

324-VІІ. Про оплату праці голови районної ради Бреуса В.В. в 2017 році.

 ХІV позачергова сесія – 06 січня 2017 року

 325-VІІ. Про затвердження порядку денного ХІV позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

326-VІІ. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

327-VІІ. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Близнюківському районі на 2017-2021 роки.

328-VІІ. Про визначення вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району у 2017 році.

329-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього.

330-VІІ. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області комплексу будівель Башилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області в комунальну власність територіальних громад Башилівської сільської ради

331-VІІ. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області дошкільного навчального закладу з комунальної власності територіальних громад Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області

332-VІІ. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області закладів культури з комунальної власності територіальних громад Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області

333-VІІ.  Про продовження оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

334-VІІ. Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області

335-VІІ.  Про передачу на баланс  Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» машини вакуумної КО-503 В-11 на шасі МАЗ-4571 Р2.

336-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки водного фонду, що надається в користування на умовах оренди ФОП Боженкіній Олені Миколаївні для рибогосподарських потреб за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

337-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарських угідь, що  знаходяться на умовах оренди у гр. Нагацького Петра Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території  Новоукраїнської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

338-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя (рілля), нерозподілені земельні частки (паї), що надані в оренду гр. Педяжу Євгенію Сергійовичу, із земель колективної власності колишнього КСП «Злагода», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Бурбулатівської сільської ради  на території Близнюківського району Харківської області.

339-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя (рілля), приватної власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Новонадеждинської сільської ради  на території Близнюківського району Харківської області.

340-VІІ. Про підтримку Звернення Харківської обласної ради до Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності посилення відповідальності за незаконні порубки лісів і незаконні операції з лісоматеріалами та пиломатеріалами шляхом внесення змін до чинного законодавства України.

 ХV сесія – 16 березня 2017 року

 341-VІІ. Про затвердження порядку денного ХV сесії районної ради VІІ скликання.

342-VІІ. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання «Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2016 рік» та делегованих районною радою повноважень.

343-VІІ. Про Звернення депутатів Близнюківської районної ради Харківської області до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та до виконуючого обов’язки Голови Державного агентства автомобільних доріг України            Новака С.Р. щодо капітального ремонту відрізку  автомобільної дороги обласного значення довжиною 6 (шість) кілометрів від станції Дубове до кордону з Барвінківським районом Харківської області та Олександрівським районом Донецької області в напрямку Лозова – Велика Камишеваха через Близнюки.

344-VІІ. Про Звернення депутатів Близнюківської районної ради Харківської області до начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області                    Оберемка Є.А. щодо оформлення документів для отримання права користування землями лісогосподарського призначення та створення Штабу протидії незаконній вирубці лісів та лісосмуг на території Близнюківського району Харківської області.

345-VІІ. Про затвердження Програми протиепізоотичних заходів по боротьбі з африканською чумою у Близнюківському  районі на 2017-2020 роки.

346-VІІ. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2017 рік.

347-VІІ. Про затвердження Програми територіальної оборони Близнюківського району на 2017-2018 роки.

348-VІІ. Про затвердження Програми протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на території Близнюківського району на  2017-2019 роки

349-VІІ. Про затвердження районної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2017-2018 роки.

350-VІІ. Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації у Близнюківському районі на  2017-2020 роки.

351-VІІ. Про затвердження  Програми розвитку архівної справи у Близнюківському районі Харківської області на 2017 – 2021 роки.

352-VІІ. Про підсумки виконання Програми розвитку місцевого самоврядування  Близнюківського району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням ХІІІ сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 19 квітня 2012 року (зі змінами).

353-VІІ. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування  Близнюківського району на 2017-2021 роки.

354-VІІ. Про внесення змін до Програми створення та накопичення матеріального резерву Близнюківського району на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням ХLІ сесії районної ради Близнюківської районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року (зі змінами)

355-VІІ. Про внесення змін до Програми  висвітлення діяльності органів влади Близнюківського району у засобах масової інформації на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням VІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 15 квітня 2016 року.

356-VІІ. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

357-VІІ. Про внесення змін до Положення про надання та виплати одноразової матеріальної допомоги членам сімей військовослужбовців або військовослужбовцям, призваним на військову службу за контрактом, погоджене рішенням VII сесії Близнюківської районної ради VII скликання № 162 –VII від 15 квітня 2016 року.

358-VІІ. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Близнюківського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням ХХХ сесії районної ради VІ скликання від 26 грудня 2013 року (зі змінами)

359-VІІ. Про внесення змін до районної програми «Молодь Близнюківщини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням ІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  10 грудня 2015 року (зі змінами).

360-VІІ. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Близнюківському районі на 2017-2021 роки,  затвердженої рішенням ХІV сесії районної ради VІІ скликання від  06 січня 2017 року.

361-VІІ. Про внесення змін до цільової комплексної Програми розвитку футболу в Близнюківському районі на 2015-2017 роки,  затвердженої рішенням ХLІ сесії районної ради VІ скликання від  12 лютого 2015 року.

362-VІІ. Про затвердження Порядків використання бюджетних коштів для забезпечення харчуванням, лікарськими засобами і виробами медичного призначення спортсменів – учасників спортивних заходів.

363-VІІ. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від     14 червня 2016 року (зі змінами).

364-VІІ. Про внесення змін до  Програми удосконалення медичної допомоги жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки»,    затвердженої рішенням VI сесії Близнюківської районної ради VIІ скликання від 25 лютого 2016 року.

365-VІІ. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за  2016 рік.

366-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього (зі змінами).

367-VІІ. Про хід виконання  «Комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням VІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

368-VІІ. Про хід виконання «Програми удосконалення медичної допомоги  жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням VІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 25 лютого 2016 року (зі змінами).

369-VІІ. Про хід виконання «Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківського району на 2015-2017 роки», затвердженої рішенням ХLI позачергової сесії районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року (зі змінами).

370-VІІ. Про підсумки виконання «Комплексної програми розвитку освіти Близнюківського району на 2015-2016 роки», затвердженої рішенням ХLI позачергової сесії районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року (зі змінами).

371-VІІ. Про підсумки виконання «Програми розвитку фізичної культури та спорту в Близнюківському районі на 2012-2016 роки», затвердженої рішенням ХІ сесії районної ради VІ скликання від  27 грудня 2011 року, затвердженої рішенням ХІІІ сесії районної ради VІ скликання від 19 квітня 2012 року (зі змінами).

372-VІІ. Про хід виконання «Районної програми «Молодь Близнюківщини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням ІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  10 грудня 2015 року (зі змінами).

373-VІІ. Про хід виконання «Районної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на 2012-2017 роки», затвердженої рішенням ХХVІІІ сесії районної ради VІ скликання від  24 жовтня 2013 року (зі змінами).

374-VІІ. Про хід виконання Програми про запровадження стипендій та грошових заохочень Близнюківської районної ради на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІІ сесії районної ради VІІ скликання від 15 квітня 2016 року (зі змінами).

375-VІІ. Про хід виконання «Програми підтримки та розвитку культури у Близнюківському районі на 2016-2018 роки», затвердженої рішенням   ІV позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  24 грудня 2015 року.

376-VІІ. Про хід виконання Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від    14 червня 2016 року (зі змінами).

377-VІІ. Про затвердження Положення про філію Близнюківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Близнюківської районної ради Харківської області (в новій редакції).

378-VІІ. Про затвердження Положення про Бурбулатівську філію Близнюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

379-VІІ. Про затвердження Положення про Квітневу філію Близнюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

380-VІІ. Про затвердження Положення про Острівщинську філію Близнюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

381-VІІ. Про затвердження Положення про Вишневий  сільський клуб.

382-VІІ. Про затвердження Акту прийому-передачі Добровільського дошкільного навчального  закладу (ясла-садок) Близнюківської районної ради Харківської області  з комунальної власності територіальних громад Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області та його Статуту.

383-VІІ. Про затвердження Акту прийому-передачі закладів культури  з комунальної власності територіальних громад Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області та Положення про Добровільський сільський Будинок культури Близнюківської районної ради Харківської області.

384-VІІ. Про продовження оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

385-VІІ. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

386-VІІ. Про передачу з балансу Близнюківської районної ради  машини вакуумної КО-503 В-11 на шасі МАЗ-4571Р2, державний номер АХ 4397 ЕО.

387-VІІ. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області конвекторів та терморегуляторів відділу культури і туризму Близнюківської районної державної адміністрації в комунальну власність територіальних громад Бурбулатівської сільської ради.

388-VІІ. Про надання дозволу на передачу в оперативне управління майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

389-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (сіножаті, багаторічні насадження) що надаються в оренду ФГ «КАС» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Острівщинської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

390-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надана в користування на умовах оренди ПСП «Україна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами за межами населених пунктів Башилівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

391-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надана в користування на умовах оренди гр. Суворову Олександру Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

392-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надана в користування на умовах оренди гр. Остроушко Катерині Григорівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

393-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що  передаються в оренду фермерському господарству «Агрославна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних земельних часток  (паїв)  сільськогосподарських угідь (багаторічні насадження) розташованих за межами населених пунктів на території Квітневої сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

394-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що  передаються в оренду фермерському господарству «Агрославна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних земельних часток  (паїв)  сільськогосподарських угідь (пасовища) розташованих за межами населених пунктів на території Самійлівської сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

395-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що  передаються в оренду фермерському господарству «Агрославна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних земельних часток  (паїв)  сільськогосподарських угідь (багаторічні насадження) розташованих за межами населених пунктів на території Криштопівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області

396-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що  передаються в оренду фермерському господарству «Агрославна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних земельних часток  (паїв)  сільськогосподарських угідь (пасовища) розташованих за межами населених пунктів на території Близнюківської селищної ради   Близнюківського району Харківської області.

397-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що  надані у користування на умовах оренди ФГ  «ВРОЖАЙНЕ – МЮ»,  для ведення фермерського господарства (КВЦПЗ – 01.02) на території Лукашівської сільської ради (за межами населених пунктів) Близнюківського району Харківської області.

398-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя (пасовища), що  надаються в користування на умовах оренди ПП «Іржавський Ю.О.»,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Близнюківської селищної ради на території Близнюківського району Харківської області.

399-VІІ. Про оплату праці заступника голови районної ради Савченка М.І. в 2017 році.

400-VІІ. Про затвердження плану роботи Близнюківської районної ради на 2017 рік.

401-VІІ. Про затвердження Плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

ХVІ позачергова сесія – 10 травня 2017 року

402-VІІ. Про затвердження порядку денного ХVІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

403-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього (зі змінами).

404-VІІ. Про внесення змін до рішення Близнюківської районної ради від 06 січня 2017 року № 328-VІІ «Про визначення вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району у 2017 році».

405-VІІ. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року (зі змінами).

406-VІІ. Про надання згоди на використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

407-VІІ. Про дострокове припинення повноважень депутата Близнюківської районної ради.

ХVІІ позачергова сесія – 09 червня 2017 року

 408-VІІ. Про затвердження порядку денного ХVІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

409-VІІ Про визнання повноважень депутата Близнюківської районної ради VІІ скликання        Копелюк Т.А.

410-VІІ. Про внесення змін до «Комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням VІ позачергової сесії районної ради  VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

411-VІІ. Про внесення змін до «Програми забезпечення пожежної безпеки в Близнюківському районі на 2016-2019 роки», затвердженої рішенням  V позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  13 січня 2016 року.

412-VІІ. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року (зі змінами).

413-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього (зі змінами).

414-VІІ. Про затвердження Програми  розвитку малого та середнього підприємництва в Близнюківському районі на 2017-2020 роки.

415-VІІ. Про затвердження Положення про відшкодування коштів за надані пільги з послуг зв’язку та встановлення квартирних телефонів та Положення про відшкодування витрат за безкоштовне перевезення пільгових категорій населення громадянам Близнюківського району.

416-VІІ. Про внесення змін до рішення Близнюківської районної ради від 06 грудня 2013 року № 485-VI  «Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі  Близнюківського району».

417-VІІ. Про внесення змін до рішення Близнюківської районної ради від  16 березня 2017 року № 381-VІІ «Про затвердження Положення про Вишневий сільський клуб».

418-VІІ. Про призначення грошового заохочення Близнюківської районної  ради кращому педагогічному працівнику Близнюківського району за підсумками 2016/2017 навчального року.

419-VІІ. Про призначення стипендій Близнюківської районної  ради обдарованим і талановитим учням навчальних закладів Близнюківського району за підсумками 2016/2017 навчального року.

420-VІІ. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Близнюківського району».

421-VІІ. Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

422-VІІ. Про надання дозволу на передачу в оперативне управління майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

423-VІІ. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області конвекторів та терморегуляторів відділу культури і туризму районної державної адміністрації в комунальну власність територіальних громад Уплатнівської сільської ради.

424-VІІ. Про продовження оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

 ХVІІІ позачергова сесія – 06 липня 2017 року

 425-VІІ. Про затвердження порядку денного ХVІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

426-VІІ. Про пониження ступеня Вишневої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

427-VІІ. Про створення освітнього округу в Близнюківському районі Харківської області.

428-VІІ. Про внесення змін до Положення про районний конкурс на кращу опорну школу.

429-VІІ. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року (зі змінами).

430-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього (зі змінами).

 ХІХ сесія – 14 вересня 2017 року

 431-VІІ. Про затвердження порядку денного ХІХ сесії районної ради VІІ скликання.

432-VІІ. Про внесення змін до Програми удосконалення медичної допомоги жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини  на 2016-2020 роки (зі змінами).

433-VІІ. Про внесення змін до Програми  висвітлення діяльності органів влади Близнюківського району у засобах масової інформації на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням VІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 15 квітня 2016 року (зі змінами).

434-VІІ. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Близнюківському районі на 2017-2021 роки,  затвердженої рішенням ХІV сесії районної ради VІІ скликання від  06 січня 2017 року (зі змінами).

435-VІІ. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року (зі змінами).

436-VІІ. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Близнюківського району на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням ХІІІ  сесії районної ради VІІ скликання від  15 грудня 2016 року (зі змінами).

437-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього (зі змінами).

438-VІІ. Про утворення Криштопівського  освітнього округу Близнюківського району Харківської області.

439-VІІ. Про погодження кандидатури Лисенка Олексія Миколайовича для призначення на посаду директора Лукашівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів імені Олега Чепеленка Близнюківської районної ради Харківської області.

440-VІІ. Про погодження кандидатури Матвієнко Олени Миколаївни для призначення на посаду директора Софіївської Першої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

441-VІІ. Про затвердження штатного розпису Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

442-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 5,3413 га, яка розташована за межами населеного  пункту на території Алісівської  сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

443-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 3,9426 га, яка розташована за межами населеного  пункту на території Алісівської  сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

444-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, що  знаходиться в оренді ТОВ «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 202,0073 га, яка розташована за межами населеного  пункту на території Верньосамарської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

445-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, що  знаходиться в оренді ТОВ «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 72,0011 га, яка розташована за межами населеного пункту на території Новоукраїнської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

446-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, яка надається в оренду ПСП «ТЕРНІВКА» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташована за межами населеного пункту на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

 ХІХ сесія – 10 жовтня 2017 року

 447-VІІ. Про внесення змін до порядку денного ХІХ сесії районної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням ХІХ сесії районної ради від 14 вересня 2017 року.

448-VІІ. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку  Близнюківського району на 2017 рік, затвердженої рішенням ХV сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 16 березня 2017 року.

449-VІІ. Про внесення змін до Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківського району на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням ХLI позачергової сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року (зі змінами).

450-VІІ. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області в новій редакції.

451-VІІ. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» в новій редакції.

452-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього (зі змінами).

453-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які знаходиться в оренді ТОВ «Агропром АВ»,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 4 ділянки) загальною  площею 96,1652 га, які розташовані за межами населеного  пункту на території Олексіївської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

454-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 5,4266 га, яка розташована за межами населеного  пункту на території Алісівської  сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

455-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (рілля) державної власності сільськогосподарського призначення, що передається в оренду ФО-П Дудченко Василь Іванович, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених  пунктів на території Верхньосамарської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

456-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки не витребуваних земельних ділянок (рілля) сільськогосподарського призначення, що передаються в оренду С(Ф)Г Костюченко Миколи Івановича  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених  пунктів на території Алісівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

457-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності  (паїв-рілля) сільськогосподарського призначення, гр. Яскевич О.В., гр. Сєднєва В.В., гр. Сєднєв Л.Г. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених  пунктів на території Алісівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

458-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності  (рілля) сільськогосподарського призначення гр. Костюченко Олексій Миколайович  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених  пунктів на території Алісівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

459-VІІ. Про затвердження змін до плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

 ХХ позачергова сесія –  09 листопада 2017 року

 460-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

461-VІІ. Про внесення змін до Комплексної  програми розвитку освіти Близнюківського району на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням ХІІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 15 грудня 2016 року (зі змінами).

462-VІІ. Про внесення змін до районної цільової соціальної Програми розвитку дошкільної освіти на  2012-2017 роки, затвердженої  рішенням XI сесії VI скликання від 27 грудня 2011 року (в редакції від 24 жовтня 2013 року) (зі змінами).

463-VІІ. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року (зі змінами).

464-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього (зі змінами).

 ХХІ сесія –  12 грудня 2017 року

465-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХІ сесії районної ради VІІ скликання.

466-VІІ. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в   Близнюківському районі на 2017-2021 роки,  затвердженої рішенням ХІV сесії районної ради VІІ скликання від  06 січня 2017 року (зі змінами).

467-VІІ. Про внесення змін до цільової комплексної Програми розвитку футболу в Близнюківському районі на 2015-2017 роки,  затвердженої рішенням ХLІ сесії районної ради VІ скликання від  12 лютого 2015 року (зі змінами).

468-VІІ. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року.

469-VІІ. Про внесення змін до Програми  висвітлення діяльності органів влади Близнюківського району у засобах масової інформації на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням VІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 15 квітня 2016 року (зі змінами).

470-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року               № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього.

471-VІІ. Про ліквідацію юридичної особи Вишневої загальноосвітньої школи І ступеня Близнюківської районної ради Харківської області.

472-VІІ. Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності на території Близнюківського району Харківської області.

473-VІІ. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської пристроїв перевірки якості води  («Іономір І-160 МІ атестація», «Нітратомір рХ-150.1 МI атестація»).

474-VІІ. Про затвердження Плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

475-VІІ. Про затвердження  плану  роботи Близнюківської  районної  ради на 2018 рік.

476-VІІ. Про підсумки виконання районної Програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 10 грудня 2015 року.

477-VІІ. Про хід виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням ХХХ сесії районної ради VІ скликання від 26 грудня 2013 року (зі змінами).

478-VІІ. Про підсумки виконання Цільової комплексної програми розвитку футболу в Близнюківському районі на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням XLІІ сесії районної ради VI скликання від 12 лютого 2015 року.

479-VІІ. Про підсумки виконання Районної Програми військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням XLІІ сесії районної ради VI скликання від 23 квітня 2015 року (зі змінами).

480-VІІ. Про підсумки виконання «Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківського району на 2015-2017 роки», затвердженої рішенням ХLI позачергової сесії районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року (зі змінами).

481-VІІ. Про хід виконання «Програми удосконалення медичної допомоги  жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням VІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від                     25 лютого 2016 року (зі змінами).

482-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 51,3269 га, розташована за межами населених пунктів на території Лукашівської сільської ради Близнюківського району Харківської області право на яку підлягає продажу на земельних торгах 6320684000:01:000:0326.

483-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надана в користування на умовах оренди Гр. Мизнікову Михайлу Яковичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  Бурбулатівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

484-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (пасовища) що надана в користування на умовах оренди гр. Політучому Сергію Михайловичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  Верхньосамарської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

ХХІ сесія –  21 грудня 2017 року

485-VІІ. Про внесення змін до порядку денного ХХІ сесії районної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням ХХІ сесії районної ради від 12 грудня 2017 року.

486-VІІ. Про визначення вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району у 2018 році.

487-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього.

488-VІІ. Про районний бюджет на 2018 рік.

489-VІІ. Про затвердження технічної документації з  грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надана в користування на умовах оренди ФОП Козельському Володимиру Павловичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

490-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності (паїв-рілля) сільськогосподарського призначення гр. Дігол В.П., гр. Отіско В.М., гр. Ніколенко Н.І., гр.            Загребельна Н.В. та гр. Мюллер В.Я. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених пунктів на території Алісівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

491-VІІ. Про затвердження технічної документації з  грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (пасовища), що надана в користування на умовах оренди С(Ф)Г Костюченко Миколи Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Острівщинської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

492-VІІ. Про затвердження технічної документації з  грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (пасовища), що надані в користування на умовах оренди ФГ «Олежське – Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

493-VІІ. Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради.

494-VІІ. Про оплату праці голови районної ради Бреуса В.В. в 2018 році.

495-VІІ Про оплату праці заступника голови районної ради Савченка М.І. в 2018 році.

 ХХІІ позачергова сесія –  20 лютого 2018 року

496-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

497-VІІ. Про затвердження Програми удосконалення медичної допомоги    населенню Близнюківського району на 2018-2020 роки.

498-VІІ. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

499-VІІ. Про внесення змін до Статуту Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР». (втратило чинність згідно рішення ХХVІІІ сесії  VІІ скликання від 20.09.2018 №643-VІІ).

500-VІІ. Про затвердження Програми фінансової підтримки Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2018-2020 роки. (втратило чинність згідно рішення ХХІV сесії  VІІ скликання від 11.05.2018 №557-VІІ).

501-VІІ. Про внесення змін до Програми розвитку  місцевого самоврядування  Близнюківського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням ХV сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 16 березня 2017 року.

502-VІІ. Про внесення змін до Програми  висвітлення діяльності органів влади Близнюківського району у засобах масової інформації на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням VІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 15 квітня 2016 року (зі змінами).

503-VІІ. Про внесення змін до Програми удосконалення медичної допомоги  жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VI сесії Близнюківської районної ради VІI скликання від 25 лютого 2016 року (зі змінами).

504-VІІ. Про затвердження Комплексної цільової програми розвитку футболу в Близнюківському районі на 2018-2021 роки.

505-VІІ. Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти в Близнюківському районі на 2018 рік.

506-VІІ. Про затвердження Програми енергозбереження Близнюківського району на 2018-2020 роки.

507-VІІ. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за  2017 рік.

508-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року                № 488-VІI  “Про районний бюджет на 2018 рік” та додатків до нього.

509-VІІ. Про внесення змін до рішення Близнюківської районної ради від  21 грудня 2018 року № 486-VІІ «Про визначення вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району у 2018 році».

510-VІІ. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті для надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Близнюківського району, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.

511-VІІ. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2018 рік.

512-VІІ. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області медичного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

513-VІІ. Про продовження оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

 ХХІІІ сесія –  06 березня 2018 року

 514-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХІІІ сесії районної ради VІІ скликання.

515-VІІ. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2017 рік, затвердженої рішенням ХV сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 16 березня 2017 року (зі змінами).

516-VІІ. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2018 рік.

517-VІІ. Про хід виконання Програми  висвітлення діяльності органів влади Близнюківського району у засобах масової інформації на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням VІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 15 квітня 2016 року (зі змінами).

518-VІІ. Про хід виконання «Комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням VІ позачергової сесії районної ради  VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

519-VІІ. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

520-VІІ. Про підсумки виконання Програми фінансової підтримки Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року (зі змінами).

521-VІІ. Про хід виконання Комплексної  програми розвитку освіти Близнюківського району на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням ХІІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 15 грудня 2016 року (зі змінами).

522-VІІ. Про внесення змін до Комплексної  програми розвитку освіти Близнюківського району на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням ХІІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 15 грудня 2016 року (зі змінами).

523-VІІ. Про підсумки виконання районної цільової соціальної Програми розвитку дошкільної освіти на  2012-2017 роки, затвердженої  рішенням XI сесії VI скликання від 27 грудня 2011 року (в редакції від 24 жовтня 2013 року) (зі змінами).

524-VІІ. Про хід виконання Програми про запровадження стипендій та грошових заохочень Близнюківської районної ради на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІI  сесії районної ради VІІ скликання від  15 квітня  2016 року (зі змінами).

525-VІІ. Про внесення змін до Програми про запровадження стипендій та грошових заохочень Близнюківської районної ради на 2016-2020 роки,  затвердженої рішенням VІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 15 квітня 2016 року (зі змінами).

526-VІІ. Про внесення змін до Програми  протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на території Близнюківського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням ХV сесії районної ради VІІ скликання від  16 березня 2017 року.

527-VІІ. Про затвердження   Програми забезпечення виконання Близнюківською    районною державною адміністрацією  делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік.

528-VІІ. Про затвердження Районної програми військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2018-2020 роки.

529-VІІ. Про затвердження Програми створення та накопичення матеріального резерву Близнюківського району на 2018-2020 роки.

530-VІІ. Про затвердження Цільової Програми розвитку цивільного захисту Близнюківського району на 2018-2020 роки.

531-VІІ. Про затвердження Програми  надання безоплатної правової допомоги населенню Близнюківського району на  2018-2020 роки.

532-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року 488-VІI  “Про районний бюджет на 2018 рік” та додатків до нього.

533-VІІ. Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 26 вересня 2013 року «Про офіційний веб-сайт Близнюківської районної ради» (зі змінами).

534-VІІ. Про внесення змін до Регламенту Близнюківської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 10 грудня 2015 року № 27-VІІ (зі змінами).

535-VІІ. Про затвердження змін до плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

536-VІІ. Про зміну типу та назви Близнюківської загальноосвітньої школи I-III  ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

537-VІІ. Про зміну типу та назви Криштопівської загальноосвітньої школи I-III  ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

538-VІІ. Про створення освітнього округу в Близнюківському районі.

539-VІІ. Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Близнюківської районної ради Харківської області.

540-VІІ. Про участь проекту педагогічної ради Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів у обласному конкурсі міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.

541-VІІ. Про участь проекту ради Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів у обласному конкурсі міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.

542-VІІ. Про наміри передачі в оренду  майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

543-VІІ. Про затвердження переліку майна  спільної   власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

544-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) гр. Ткаченка Костянтина Вікторовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених  пунктів на території Криштопівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області

545-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності із земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою визначення орендної плати на території Уплатнівської сільської ради (за межами населеного пункту)   Близнюківського району Харківської області

546-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що знаходяться у власності гр Пінцеш Емми Елемирівни (кад.                                                № 6320681500:03:000:0608, 6320681500:02:000:0435) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ–01.01.) на території Бурбулатівської сільської ради (за межами населених пунктів) Близнюківського району Харківської області.

547-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (пасовища), що надані в користування  на умовах оренди СТОВ «Агрофірма «Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

548-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходиться в оренді ПСП «Компакт» із земель іншого сільськогосподарського призначення для розміщення власних будівель і споруд та для їх господарського обслуговування, що розташована за межами населених пунктів на території Кіровської сільської ради  Близнюківського району Харківської області

549-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські будівлі і двори), що надаються в оренду ТОВ «Краєвид-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Алісівської сільської ради  на території Близнюківського району Харківської області.

550-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що надається на умовах оренди ФО-П Ляпкалу Анатолію Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Лукашівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

551-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надані в користування  на умовах оренди гр. Івахненку Володимиру Григоровичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Новонадеждинської сільської ради на території  Близнюківського району Харківської області.

552-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські будівлі і двори) що надані в користування  на умовах оренди ПСП «Володимирівське», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Новонадеждинської сільської ради  на території Близнюківського району Харківської області

553-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї), що надані в користування  на умовах оренди ПСП «Володимирівське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Новонадеждинської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

 ХХІV позачергова сесія –  11 травня 2018 року

554-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХІV позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

555-VІІ. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХІІІ  сесії районної ради VІІ скликання від  06 березня 2018 року.

556-VІІ. Про внесення змін до «Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківського району на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 20 лютого 2018 року.

557-VІІ. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 20 лютого 2018 року (втратило чинність згідно рішення ХХVІ позачергової сесії  VІІ скликання від 20.06.2018 №591-VІІ).

558-VІІ. Про внесення змін до Програми  протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на території Близнюківського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням ХV сесії районної ради VІІ скликання від  16 березня 2017 року (зі змінами).

559-VІІ. Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Близнюківського району на 2018-2019 роки.

560-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 488-VІI  “Про районний бюджет на 2018 рік” та додатків до нього.

561-VІІ. Про втрату чинності деяких рішень районної ради.

562-VІІ. Про зміну типу та назви Самійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області на Комунальний заклад «Самійлівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

563-VІІ. Про створення Близнюківського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 Близнюківської районної ради Харківської області.

564-VІІ. Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі Близнюківського району

565-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

566-VІІ. Про погодження Проекту землеустрою щодо зміни меж села Верхньоводяне Близнюківського району Харківської області.

567-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) що надані в користування на умовах оренди С(Ф)Г Костюченко Миколи Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Алісівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

568-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські угіддя і двори), що надана в користування на умовах оренди СТОВ «Агрофірма «Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

569-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські угіддя і двори), що надана в користування на умовах оренди СТОВ «Агрофірма «Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

570-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські угіддя і двори), що надана в користування на умовах оренди СТОВ «Агрофірма «Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

571-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки державної власності (землі водного фонду), що надана в користування на умовах оренди ТОВ «Агрофірма «Нікольська» для рибогосподарських потреб за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

572-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, яка надається в оренду ТОВ імені газети «ІЗВЄСТІЯ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташована за межами населеного пункту на території Самійлівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

573-VІІ. Про надання попередньої згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області книг, придбаних на виконання  Програми розвитку культури  і туризму Харківської  області на 2014-2018 роки.

574-VІІ. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, коштів комунальних підприємств, установ та організацій Близнюківської районної ради.

575-VІІ. Про передачу в оперативне управління майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

576-VІІ. Про наміри передачі в оренду  майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

577-VІІ. Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області. 

578-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,  несільськогосподарські угіддя (господарські будівлі і двори) що надаються в оренду гр. Пономару Олександру Григоровичу для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Острівщинської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

579-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські будівлі і двори), що надаються в оренду гр. Пономару Олександру Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Острівщинської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

580-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які надаються  в оренду Фермерському господарству «Агрославна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів Самійлівської сільської ради на території  Близнюківського району Харківської області.

581-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надаються  в оренду Фермерському господарству «Агрославна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів Квітневої сільської ради на території  Близнюківського району Харківської області.

582-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які надаються  в оренду Фермерському господарству «Агрославна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території  Близнюківського району Харківської області.

583-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (пасовища), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП «Більшовик» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих за межами населених  пунктів на території Добровільської  сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

584-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) колишнього КСП «Радянська Україна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих  за межами населених пунктів на території Башилівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

585-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (пасовища), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) колишнього КСП імені Леніна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

 ХХV позачергова сесія –  31 травня 2018 року

 586-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХV позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

587-VІІ. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХІІІ  сесії районної ради VІІ скликання від  06 березня 2018 року (зі змінами).

588-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року  № 488-VІI  “Про районний бюджет на 2018 рік” та додатків до нього (зі змінами).

 ХХVІ позачергова сесія –  20 червня 2018 року

589-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХVІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

590-VІІ. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

591-VІІ. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням ХХІV позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  11 травня 2018 року.

592-VІІ. Про внесення змін до «Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківського району на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням   ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  20 лютого 2018 року (зі змінами).

593-VІІ. Про надання згоди на співфінансування проекту «Створення комплексної системи благоустрою населених пунктів в Близнюківському районі Харківської області» за рахунок коштів районного бюджету Близнюківського району Харківської області.

594-VІІ. Про надання згоди на співфінансування проекту «Створення освітньо-культурного центру в рамках єдиного освітньо-культурно-спортивного простору в с. Садове Близнюківського району Харківської області» за рахунок коштів районного бюджету Близнюківського району Харківської області.

595-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 488-VІI  “Про районний бюджет на 2018 рік” та додатків до нього (зі змінами).

596-VІІ. Про затвердження Типової форми контракту з керівником комунального підприємства, організації, установи, закладу, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського  району Харківської області.

597-VІІ. Про укладання строкового трудового договору (контракту) з директором Комунального закладу «Криштопівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

598-VІІ. Про укладання строкового трудового договору (контракту) з директором Комунального закладу «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

599-VІІ. Про призначення грошового заохочення Близнюківської районної  ради кращому педагогічному працівнику Близнюківського району за підсумками 2017/2018 навчального року.

600-VІІ. Про призначення стипендій Близнюківської районної  ради обдарованим і талановитим учням навчальних закладів Близнюківського району за підсумками 2017/2018 навчального року.

601-VІІ. Про затвердження Положення про філію Комунального закладу «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

602-VІІ. Про зміну назви Бурбулатівської філії  Близнюківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. Близнюківської районної ради Харківської області на Бурбулатівську філію Комунального закладу «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

603-VІІ. Про зміну назви Квітневої філії  Близнюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Близнюківської районної ради Харківської області на Квітневу філію Комунального закладу «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

604-VІІ. Про зміну назви Острівщинської філії  Близнюківської загальноосвітньої школи       І-ІІІ ст. Близнюківської районної ради Харківської області на Острівщинську філію Комунального закладу «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

605-VІІ. Про утворення Самійлівського  освітнього округу Близнюківського району Харківської області.

606-VІІ. Про призначення Дернової Наталії Олександрівни на посаду директора комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»  за строковим договором. 

607-VІІ. Про внесення змін до  Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

608-VІІ. Про затвердження Програми профілактики та боротьби зі сказом в Близюківському районі на 2018-2022 роки.

609-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (пасовища) що надані в користування на умовах оренди ПП «Іржавський Ю.О.» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

610-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь загальною площею 13,3982 га, в т.ч. 13,3982 га – ріллі, що знаходяться в оренді у гр. Рекота Валентини Вікторівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовані на території Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (за межами населених пунктів).

611-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь загальною площею 123,8788 га, в т.ч. 123,8788 га – ріллі, що знаходяться в оренді у ТОВ «Агрофірма «Нікольська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовані на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (за межами населених пунктів).

612-VІІ. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області медичного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

613-VІІ. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області книг, придбаних на виконання  Програми розвитку культури  і туризму Харківської  області на 2014-2018 роки.

614-VІІ. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області. 

615-VІІ. Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області. 

616-VІІ. Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

617-Про депутатський запит  депутата районної ради Кременчуцького О.М.

ХХVІІ позачергова сесія –  23 серпня 2018 року

618-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХVІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

619-VІІ. Про внесення змін до Програми територіальної оборони Близнюківського району на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням ХV сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 16 березня 2018 року № 347-VІІ.

620-VІІ. Про внесення змін до «Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківського району на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням   ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  20 лютого 2018 року (зі змінами).

621-VІІ. Про внесення змін до «Програми удосконалення медичної допомоги жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням VІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 25 лютого 2016 року № 104-VІІ (зі змінами). 

622-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 488-VІI  “Про районний бюджет на 2018 рік” та додатків до нього (зі змінами).

623-VІІ. Про внесення змін до Інструкції з діловодства в Близнюківській районній раді, затвердженої рішенням ХХІ сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 27 грудня 2012 року № 293-VІ.

ХХVІІІ сесія –  20 вересня 2018 року

624-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання.

625-VІІ. Про хід виконання ремонтних робіт та подальші плани по ремонту та утриманню автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Близнюківського району Харківської області

626-VІІ. Про підготовку закладів загальної середньої освіти Близнюківського району до нового 2018/2019 навчального року.

627-VІІ. Про неузгодження закриття станції Самійлівка регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» для виконання вантажних операцій.

628-VІІ. Про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування  Близнюківського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням ХV  сесії районної ради VІІ скликання від 16 березня 2017 року (зі змінами).

629-VІІ. Про хід виконання «Районної програми «Молодь Близнюківщини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням ІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  10 грудня 2015 року (зі змінами).

630-VІІ. Про хід виконання районної Програми розвитку позашкільних навчальних закладів на 2016-2019 роки, затвердженої рішенням VІ  сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року.

631-VІІ. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Близнюківському районі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням ХІV сесії районної ради VІІ скликання від 06 січня 2017 року (зі змінами).

632-VІІ. Про хід виконання районної Програми соціального захисту дітей, подолання дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ІV позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 24 грудня 2015 року.

633-VІІ. Про хід виконання «Програми підтримки та розвитку культури у Близнюківському районі на 2016-2018 роки», затвердженої рішенням   ІV позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 24 грудня 2015 року.

634-VІІ. Про хід виконання Програми забезпечення пожежної безпеки в Близнюківському районі на  2016-2019 роки, затвердженої рішенням V позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 13 січня 2016 року (зі змінами).

635-VІІ. Про затвердження Програми забезпечення безпеки дорожнього руху  на території  Близнюківського району на 2018-2020 роки.

636-VІІ. Про внесення змін до Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Близнюківського району на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням  ХХІV позачергової сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 11 травня 2018 року.

637-VІІ. Про внесення змін до «Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківського району на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням   ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  20 лютого 2018 року (зі змінами).

638-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 488-VІI  “Про районний бюджет на 2018 рік” та додатків до нього (зі змінами).

639-VІІ. Про укладення контракту з директором комунального закладу «Самійлівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

640-VІІ. Про встановлення надбавки за вислугу років до посадового окладу голові районної ради.

641-VІІ. Про передачу з балансу Близнюківської районної ради  адмінбудівлі, господарських будівель та майна, що є невід’ємною експлуатаційною їх частиною.

642-VІІ. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

643-VІІ. Про внесення змін до Статуту Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР».

644-VІІ. Про обрання від Близнюківської районної ради членів редакційної ради радіомовлення «ГОВОРИТЬ БЛИЗНЮКІВЩИНА» Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР».

645-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих за межами населених пунктів на території Алісівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

646-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (пасовища), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП  «Злагода» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих за межами населених пунктів на території Бурбулатівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

647-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (багаторічні насадження), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП «Дружба» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих за межами населених пунктів на території Вишневої сільської ради Близнюківського району Харківської області.

648-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього ВАТ імені газети «Ізвєстія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих за межами населених пунктів на території Самійлівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

649-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП  «Победа» що надані в оренду гр. Рекоті Михайлу Юрійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих за межами населених пунктів на території Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

650-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП імені газети «Правда» що надані в оренду гр. Ткаченку Юрію Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) розташованих за межами населених пунктів на території Софіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

ХХІХ позачергова сесія –  08 листопада 2018 року

651-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХІХ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

652-VІІ. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

653-VІІ. Про внесення змін до  районної програми «Молодь Близнюківщини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням ІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  10 грудня 2015 року (зі змінами).

654-VІІ. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Близнюківською районною державною  адміністрацією делегованих їй районною радою  повноважень    на   2018   рік, затвердженої рішенням ХХІІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 06 березня 2018 року.

655-VІІ. Про внесення змін до Програми територіальної оборони Близнюківського району на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням ХV сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 16 березня 2017 року (зі змінами).

656-VІІ. Про внесення змін до Програми профілактики та боротьби зі сказом в Близнюківському районі на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням ХХVІ позачергової сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 20 червня 2018 року (втратило чинність згідно рішення ХХХ позачергової сесії  VІІ скликання від 20.12.2018 №682-VІІ).

657-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 488-VІI  “Про районний бюджет на 2018 рік” та додатків до нього (зі змінами).

658-VІІ. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на 2018 рік.

659-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (сільськогосподарські угіддя - рілля) площею 15,5302 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Бурбулатівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

660-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь загальною площею 4,3059 га, в т.ч. 4,3059 га – пасовища, що надаються в оренду гр. Ткаченко Миколі Володимировичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовані на території Семенівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (за межами населених пунктів).

661-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надана в користування на умовах оренди ФГ «Добробут-СІ» для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Софіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

662-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки державної власності (землі водного фонду), що надана в користування на умовах оренди гр. Половому Володимиру Івановичу для рибогосподарських потреб за межами населених пунктів на території Софіївської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

663-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя що надані в користування на умовах оренди гр. Біліченку Івану Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Уплатнівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

664-VІІ. Про затвердження з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП імені Крупської, що надані в оренду Алексанян Ганні Сержиківні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01),  розташованих за межами населених пунктів на території Бурбулатівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

665-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП «Радянська Україна», що надані в оренду ТОВ «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01)  розташованої за межами населених пунктів на території Башилівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

666-VІІ.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП імені газети «Правда» що надані в оренду ТОВ «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) розташованих за межами населених пунктів на території Софіївської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

667-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП імені Леніна що надані в оренду СТОВ «Агрофірма «Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01)  розташованих за межами населених пунктів на території Берестівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

668-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП імені Суворова що надані в оренду ТОВ «Агрофірма «Нікольська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) розташованих за межами населених пунктів на території Криштопівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

669-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (сільськогосподарські угіддя – сіножаті) площею 12,6504 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  яка розташована за межами населених пунктів на території Олексіївської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

670-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Надеждинській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Надеждинської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320684500:02:000:0385)

671-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Надеждинській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Надеждинської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320684500:02:000:0105)

672-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Надеждинській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Надеждинської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320684500:02:000:0166)

673-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Надеждинській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Надеждинської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320684500:02:000:0159)

674-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Берестівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320681000:01:000:0012)

675-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Берестівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320681000:02:000:0002)

676-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Берестівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320681000:02:000:0014)

677-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Берестівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320681000:02:000:0033)

678-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Берестівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320681000:01:000:0011)

679-VІІ.Про надання дозволу на списання шляхом ліквідації нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

ХХХ позачергова сесія –  20 грудня 2018 року

680-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХХ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

681-VІІ. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

682-VІІ. Про внесення змін до Програми профілактики та боротьби зі сказом в Близнюківському районі на 2018-2022 роки», затвердженої рішенням ХХІХ позачергової  сесії Близнюківської районної ради VII скликання від 08 листопада 2018 року.

683-VІІ. Про визначення вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району у 2019 році.

684-VІІ. Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Близнюківського району на 2019 – 2020 роки.

685-VІІ. Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти в Близнюківському районі на 2019 рік.

686-VІІ. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Близнюківського району на 2019-2023 роки.

687-VІІ. Про затвердження Програми підтримки та розвитку культури у Близнюківському районі на 2019-2021 роки.

688-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 488-VІI “Про районний бюджет на 2018 рік” та додатків до нього (зі змінами).

689-VІІ. Про районний бюджет на 2019 рік.

690-VІІ. Про затвердження Програми про забезпечення виконання рішень суду управління соціального захисту населення Близнюківської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки.

691-VІІ. Про затвердження Програми з підтримки діяльності Близнюківського відділення поліції Лозівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області на 2019-2021 роки.

692-VІІ. Про звіт головного лікаря КНП «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області» Павлюка Г.П. про діяльність Комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області» за 2018 рік.

693-VІІ. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області.

694-VІІ. Про звіт головного лікаря КП «Близнюківська центральна районна лікарня» Полікової Л.В. про діяльність Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» за 2018 рік.

695-VІІ. Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня».

696-VІІ. Про продовження оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

697-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що перебувають в колективній власності колишнього ВАТ імені газеті «Ізвєстія» та відносяться до нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди селянському (фермерському) господарству Чопенко Юрія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  розташованих за межами населених пунктів на території Самійлівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

698-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок  сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), за рахунок нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди селянському господарству «Світанок» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів  на території Лукашівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

699-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що перебувають в колективній власності колишнього СВК «Харківська овочева фабрика» та відносяться до нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди фермерському господарству Костюченко Валентини Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів на території Алісівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області

700-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що перебувають в колективній власності колишнього СВК «Харківська овочева фабрика» та відносяться до нерозподілених (невитребуваних)  земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди фермерському господарству Костюченко Валентини Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  розташованих за межами населених пунктів на території Алісівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

701-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя (рілля), що перебувають в колективній власності колишнього КСП «Победа» та відносяться до нерозподілених (невитребуваних)  земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди фермерському господарству Костюченко Валентини Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів на території Семенівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

702-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0533).

703-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0541).

704-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0546).

705-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0660).

706-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0301)

707-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0123).

708-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Криштопівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320683500:02:000:0542). 

709-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Лукашівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Лукашівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер: 6320684000:04:000:0171).

710-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Лукашівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Лукашівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер: 6320684000:02:000:0487).

711-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Лукашівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Лукашівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер: 6320684000:02:000:0334).

712-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Лукашівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Лукашівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер: 6320684000:04:000:0170).

713-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Надеждинській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Надеждинської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер 6320684500:02:000:0158).

714-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), що надана Надеждинській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Надеждинської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (кадастровий номер: 6320684500:01:000:0010).

715-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (сільськогосподарські угіддя-сіножаті), площею 25,8080 га., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Олексіївської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

716-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (пасовища) для подальшої передачі в оренду гр. Грищенку Вадиму Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) із земель нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) реформованого КСП «Близнюківське» розташованої за межами населених пунктів на території Близнюківської  селищної ради   Близнюківського району Харківської області.

717-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що надана в користування на умовах оренди гр. Педяж Валентині Яківні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Бурбулатівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

718-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок  сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), за рахунок нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди фермерському господарству «Альянс-Агро-2017» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованих за межами населених пунктів на території Бурбулатівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

719-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок  сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), за рахунок нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди гр. Алексанян Ганні Сержиківні  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованих за межами населених пунктів на території Бурбулатівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

720-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок  сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що перебувають в колективній власності колишнього КСП «Близнюківське» та відносяться до нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), що надаються в користування на умовах оренди фізичній особі - підприємцю Мельнику Василю Євгеновичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів на території Близнюківської  селищної ради   Близнюківського району Харківської області.

721-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, нерозподілених (невитребуваних) земельних часток паїв колишнього КСП імені Леніна, що надані в оренду СТОВ «Агрофірма» Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), розташованих за межами населених пунктів на території Берестівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

722-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) що надаються в користування на умовах оренди ТОВ Компанія «БОТіК» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) реформованого СВК «Харківська овочева фабрика» за межами населених пунктів на території Алісівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області

723-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення,  сільськогосподарські угіддя (рілля) що надаються в користування на умовах оренди ПП «Іржавський Ю.О.» із земель колективної власності колишнього КСП «Близнюківське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Близнюківської  селищної ради   Близнюківського району Харківської області.

724-VІІ. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надається в користування на умовах оренди ПП «Іржавський Ю.О.» із земель колективної власності колишнього КСП «Близнюківське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Лукашівської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області.

725-VІІ. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь загальною площею 91,1632 га., в т.ч. 91,1632 га. – ріллі, що знаходяться в оренді у ТОВ «КОЛОС» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовані на території Олексіївської сільської ради  та  Софіївської  сільської ради   Близнюківського району Харківської області (за межами населених пунктів).

726-VІІ. Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради.

727-VІІ. Про оплату праці голови районної ради Бреуса В.В. в 2019 році.

728-VІІ. Про оплату праці заступника голови районної ради Савченка М.І. в 2019 році.

729-VІІ. Про звільнення Колоска Сергія Вікторовича з посади директора Близнюківського районного спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР»

730-VІІ. Про затвердження Плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

731-VІІ. Про затвердження плану роботи Близнюківської районної ради на 2019 рік.

ХХХІ сесія –  26 лютого 2019 року

732-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання.

733-VІІ.Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2019 рік.

734-VІІ. Про підсумки виконання «Програми висвітлення діяльності органів влади Близнюківського району у засобах масової інформації на 2016-2018 роки», затвердженої рішенням VІІ сесії районної ради VІІ скликання від  15 квітня 2016 року (зі змінами).

735-VІІ. Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів влади Близнюківського району  у засобах масової інформації на 2019-2021 роки.

736-VІІ. Про підсумки виконання «Програми забезпечення виконання Близнюківською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік», затвердженої рішенням ХХІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 06 березня 2018 року (зі змінами).

737-VІІ. Про затвердження   Програми забезпечення виконання  Близнюківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік.

738-VІІ.Про внесення змін до Програми про забезпечення виконання рішень суду управління соціального захисту населення Близнюківської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням ХХХ позачергової  сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 20 грудня 2018 року.

739-VІІ.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за  2018 рік.

740-VІІ.Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 689-VІI “Про районний бюджет на 2019 рік” та додатків до нього (зі змінами).

741-VІІ.Про хід виконання  «Комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням VІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 25 лютого 2016 року (зі змінами).

742-VІІ.Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VІ сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами) та затвердження Положення про виплату компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських маршрутах загального користування.

743-VІІ.Про хід виконання Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням ХХVІ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від 20 червня 2018 року.

744-VІІ.Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням ХХVІ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від 20 червня 2018 року.

745-VІІ.Про підсумки виконання «Програми територіальної оборони Близнюківського району на 2017-2018 роки», затвердженої рішенням ХV сесії районної ради VІІ скликання від 16 березня 2017 року (зі змінами).

746-VІІ.Про затвердження Програми протидії терористичній діяльності на території Близнюківського району на 2019-2020 роки.

747-VІІ.Про підсумки виконання «Програми підтримки та розвитку культури у Близнюківському районі на 2016-2018 роки», затвердженої рішенням   ІV позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 24 грудня 2015 року.

748-VІІ.Про хід виконання «Програми удосконалення медичної допомоги  жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням VІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 25 лютого 2016 року (зі змінами).

749-VІІ.Про внесення змін до «Програми удосконалення медичної допомоги  жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням VІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від  25 лютого 2016 року (зі змінами).

750-VІІ.Про хід виконання «Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківського району на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 20 лютого 2018 року (зі змінами).

751-VІІ.Про продовження  трудових відносин з Павлюком Геннадієм Петровичем на посаді Генерального Директора комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області.

752-VІІ.Про продовження  трудових відносин з Поліковою Ларисою Володимирівною  на посаді Генерального Директора комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня».

753-VІІ.Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на 2019 рік.

754-VІІ.Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

755-VІІ.Про затвердження Положення про конкурс на посади педагогічних працівників КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

756-VІІ.Про передачу із спільної   власності територіальних   громад   сіл,   селища Близнюківського району Харківської області машини вакуумної КО-503 В-11 на шасі МАЗ-4571Р2 в комунальну власність Близнюківської селищної ради.

757-VІІ.Про встановлення надбавки за вислугу років до посадового окладу заступнику голови районної ради  Савченку М.І.

758-VІІ.Про оголошення конкурсу на посаду директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ХХХІІ позачергова сесія –  18 квітня 2019 року

759-VІІ. Про затвердження порядку денного ХХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

760-VІІ. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 689-VІI “Про районний бюджет на 2019 рік” та додатків до нього (зі змінами).