Близнюкiвська районна рада

.

Матеріали дев'ятнадцятої сесії 

1.  Про затвердження порядку денного ХІХ сесії районної ради  VІІ скликання

2. Про внесення змін до Програми удосконалення медичної допомоги жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини  на 2016-2020 роки (зі змінами).  

3.  Про внесення змін до Програми  висвітлення діяльності органів влади Близнюківського району у засобах масової інформації на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням VІІ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання від 15 квітня 2016 року (зі змінами).

4.  Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Близнюківському районі на 2017-2021 роки,  затвердженої рішенням ХІV сесії районної ради VІІ скликання від  06 січня 2017 року (зі змінами). 

5.  Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням ІХ позачергової  сесії районної ради VІІ скликання від  14 червня 2016 року (зі змінами).

6.  Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Близнюківського району на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням ХІІІ  сесії районної ради VІІ скликання від  15 грудня 2016 року (зі змінами).

7.  Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього (зі змінами).   Додатки

8.  Про утворення Криштопівського  освітнього округу Близнюківського району Харківської області.

9.  Про погодження кандидатури Лисенка Олексія Миколайовича для призначення на посаду директора Лукашівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів імені Олега Чепеленка Близнюківської районної ради Харківської області.

.10. Про погодження кандидатури Матвієнко Олени Миколаївни для призначення на посаду директора Софіївської Першої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області. 

11. Про затвердження штатного розпису Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області. 

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 5,3413 га, яка розташована за межами населеного  пункту на території Алісівської  сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 3,9426 га, яка розташована за межами населеного  пункту на території Алісівської  сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, що  знаходиться в оренді ТОВ «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 202,0073 га, яка розташована за межами населеного  пункту на території Верньосамарської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, що  знаходиться в оренді ТОВ «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 72,0011 га, яка розташована за межами населеного пункту на території Новоукраїнської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, яка надається в оренду ПСП «ТЕРНІВКА» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташована за межами населеного пункту на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.