Близнюкiвська районна рада

.

21 сесія продовження

1.  Про внесення змін до порядку денного   ХХІ сесії районної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням ХХІ сесії районної ради від 12 грудня 2017 року.

2. Про визначення вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району у 2018 році.

3.  Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 307-VІI  “Про районний бюджет на 2017 рік” та додатків до нього.  Додатки

4.  Про районний бюджет на 2018 рік.  Додатки

5. Про затвердження технічної документації з  грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що надана в користування на умовах оренди ФОП Козельському Володимиру Павловичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області. 

6.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності (паїв-рілля) сільськогосподарського призначення гр. Дігол В.П., гр. Отіско В.М., гр. Ніколенко Н.І., гр.   Загребельна Н.В. та гр. Мюллер В.Я. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених пунктів на території Алісівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

7. Про затвердження технічної документації з  грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (пасовища), що надана в користування на умовах оренди С(Ф)Г Костюченко Миколи Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Острівщинської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області. 

8. Про затвердження технічної документації з  грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (пасовища), що надані в користування на умовах оренди ФГ «Олежське – Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області. 

9.  Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради.

10. Про оплату праці голови районної ради Бреуса В.В. в 2018 році.

11. Про оплату праці заступника голови районної ради Савченка М.І. в 2018 році.