Близнюкiвська районна рада

.

Переглядів: 621

Члени постійної комісії з питань економіки, бюджету

внесли чергові зміни до районного бюджету на поточний рік

       В рамках підготовки до пленарного засідання ХХІХ позачергової сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 08 листопада 2018 року, членами постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності під керівництвом голови постійної комісії Олексія Дідоренка напередодні схвалено та рекомендовано до затвердження чергові зміни до районного бюджету на 2018 рік та розглянуто інші нагальні питання, які стосуються всіх сфер діяльності району.

      Активну участь в роботі комісії та в обговоренні питань черги денної засідання взяли голова районної ради Володимир Бреус, голова районної державної адміністрації Анатолій Калашник, фахівці районної ради та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

      На початку засідання члени постійної комісії схвалили зміни до низки районних Програм та рекомендували їх до затвердження. Зміни стосуються комплексної Програми соціального захисту населення, Програми Молодь «Близнюківщини» та інших.

      Щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, то депутати одноголосно підтримали пропозиції районної державної адміністрації, представлені начальником фінансового управління районної державної адміністрації Світлана Скупченко, і вирішили винести проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року 488-VІI  “Про районний бюджет на 2018 рік” та додатків до нього» на розгляд чергової сесії районної ради та рекомендували його до затвердження.

       На часі – питання щодо харчування школярів та їх підвозу до місця навчання та в зворотному напрямку. Рішенням  пропонується збільшення доходів та видатків загального та спеціального  фондів районного бюджету на загальну суму  936,4 тис.грн. за рахунок цільових інших субвенцій від сільських та селищної  рад. Левову частку цих коштів, а саме  827,9 тис.грн., сільські ради спрямовують відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської районної державної адміністрації, в тому числі на харчування  учнів  без урахування пільгового контингенту 155,9 тис.грн. та на організацію підвозу учнів 370,2 тис.грн.  

      До розгляду на пленарному засіданні сесії рекомендовано і питання щодо управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад. Серед них – надання дозволу КНП «Близнюківський РЦПМД» на списання залишків (рештків) будівлі колишньої Самойловської дільничної лікарні, яка знаходиться в селі Самійлівка. На цьому місці планується будівництво нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

      За підсумками розгляду питань черги денної засідання, членами постійної комісії прийнято рішення винести дані питання на розгляд ХХІХ позачергової сесії районної ради як такі, що потребують негайного розгляду.« повернутися до списку новин