Близнюкiвська районна рада

На Близнюківщині презентовані міні-проекти, реалізовані громадами району в рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

Переглядів: 883

      У відкритті міні-проектів - переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє», яке відбулося 11 листопада, взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова районної ради Володимир Бреус, голова районної державної адміністрації Анатолій Калашник, депутат Харківської обласної ради Максим Колінько та радник з фінансових і бюджетних питань Президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Галина Пронькіна.   

 

     Пріритетними напрямками при розробленні в 2016 році міні-проектів громадами району було визначено енергозбереження, створення комфортних умов для навчання та виховання підростаючого покоління, а також добробут громад.

 

 

 

     Енергоефективні заходи були впроваджені на п’яти об’єктах:

  •  в приміщенні Самійлівської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів встановлено 41 металопластикове вікно на загальну суму 199,84 тис.грн.;
  •  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості замінено 15 металопластикових вікон та 1 двері на загальну суму 83,46 тис.грн.;
  •  в приміщенні Острівщинської загальнооосвітньої школи І-ІІ ступенів встановлено 30 металопластикових вікон та 1 двері на загальну суму 150 тис.грн.;
  •  в приміщенні Новонадеждинської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів встановлено 69 металопластикових вікон на загальну суму 198 тис.грн.

     Крім цього, сучасними енергозберігаючими склопакетами забезпечено і приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Лукашівка.

     Щодо організації дозвілля дітей, то спільними зусиллями посадовців Новоукраїнської, Алісівської та Острівщинської сільських рад та їх громад реалізовано три проекти: встановлено дитячі ігрові майданчики для малюків сіл Новоукраїнка та Миколаївка, а також для вихованців Острівщинського та Алісівського дошкільних навчальних закладів (ясла-садків). На реалізацію зазначених проектів за рахунок коштів громади, обласного та сільських бюджетів було спрямовано 173 тис.грн. 

 

     В рамках обласного конкурсу міні-проектів здійснено поточний  ремонт   гімнастичної зали  Близнюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Загальна вартість міні-проекту складає 198 тис.грн.

     Задля створення комфортних умов для своїх односельців, ініціативною групою села Софіївка Перша разом з сільською радою обладнано вуличне освітлення в даному населеному пункті на загальну суму 49,74 тис.грн.

     Вручаючи сертифікати про завершення робіт по реалізації міні-проектів, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов закликав селищного та сільських голів не зупинятися на досягнутому та при розробленні в наступному році міні-проектів акцентувати свою увагу та увагу ініціативних груп на впровадження комплексних заходів з енергозбереження на об’єктах соцсфери, на ремонт доріг комунальної власності, водогонів, освітленні вулиць.

     Разом з тим, голова обласної ради зазначив, що, крім обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє», є чимало проектів, які фінансуються Державним фондом регіонального розвитку та низкою міжнародних організацій.« повернутися до списку новин