Близнюкiвська районна рада

.

Переглядів: 601

 

      05 грудня 2018 року відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств, закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району на тему: «Оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під закладами комунальної форми власності», в якій взяли участь голова Близнюківської районної ради Бреус В.В., заступник голови Близнюківської районної ради Савченко М.І., заступник голови Близнюківської райдержадміністрації Протасов В.М., начальник Близнюківського відділу Лозівської місцевої прокуратури Харківської області Павлюченко А.С., сільські голови, керівники закладів освіти, охорони здоров’я, начальник відділу культури і туризму Близнюківської райдержадміністрації Семеніхіна В.О. та посадові особи виконавчого апарату районної ради.

        Головним  питанням, яке розглядалося на нараді, було питання оформлення документів на право постійного користування земельною ділянкою під закладами освіти, медицини й культури. По даному питанню виступив  голова районної ради Бреус В.В., який зазначив, що це питання наразі є дуже нагальним й необхідним до виконання і,  щоб уникнути порушення вимог земельного законодавства та положень Закону України «Про освіту» і інших відповідних законодавчих актів у сфері культури і медицини. На цьому ж наголосив начальник Близнюківського відділу Лозівської місцевої прокуратури А.Павлюченко й зазначив, що державна реєстрація права постійного користування земельними ділянками є обов’язковою. Інформація про права на нерухоме майно та їх обтяження підлягає внесенню до Державного реєстру прав. Тому питання використання земельних ділянок підлягає приведенню у відповідність до вимог  земельного законодавства.

    Не залишилися поза увагою очільників місцевого самоврядування новації в земельному законодавстві, відповідно до яких з 01 січня 2019 року землями, розташованими за межами населених пунктів, зокрема, лісосмугами, будуть розпоряджатися органи місцевого самоврядування. Актуальність даного питання викликано необхідністю  опрацювання механізмів практичної реалізації змін, внесених до  земельного законодавства, які наберуть чинності вже з 1 січня наступного року.

      Щодо стану виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» сільських голів проінформували голова районної ради Володимир Бреус та заступник голови районної ради Микола Савченко, які наголосили на необхідності здійснення громадами нашого району конкретних дій в напрямку прийняття рішень щодо об’єднання.   

     Після розгляду питань черги денної наради голова районної ради Володимир Бреус, заступник голови районної ради Микола Савченко та перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Протасов привітали сільських голів з нагоди Дня місцевого самоврядування.« повернутися до списку новин