Близнюкiвська районна рада

Про скликання ІХ позачергової сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання

Переглядів: 665

УКРАЇНА

БЛИЗНЮКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

 26 травня 2016 року

смт Близнюки

№ 14-р  

 

Про скликання ІХ позачергової сесії

Близнюківської районної ради VІІ скликання

 

 

     Відповідно до статті 46  та статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 15, 16, 75 Регламенту Близнюківської районної ради:

  1. Скликати ІХ позачергову сесію Близнюківської районної ради VІІ скликання, пленарне засідання якої провести  14 червня 2016 року о 10 годині в залі засідань районної ради.

      2.   На розгляд сесії  винести питання:

2.1. Про ліквідацію районного комунального підприємства «Трудовий архів у Близнюківському районі, об’єднаний із селищною та сільськими радами району» у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання до Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР».

2.2. Про затвердження Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР».

2.3. Про створення Кіровського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Близнюківської районної ради Харківської області.

2.4. Про встановлення вартості харчування у літній оздоровчий період 2016 року для вихованців дошкільних навчальних закладів, які знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

2.5. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI  “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).

2.6. Про затвердження технічних документацій з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення. 

2.7. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області опалювального твердопаливного котла «Огонек» типу КОТВ-100 з комунальної власності Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

2.8. Про надання дозволу на списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

2.9. Про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

3. Виконавчому апарату районної ради забезпечити підготовку матеріалів до розгляду на пленарному засіданні районної ради. 

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                         В. Бреус

 « повернутися до списку новин