Близнюкiвська районна рада

УВАГА! На території Близнюківського району розпочалася осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Переглядів: 383

УВАГА!

На території Близнюківського району розпочалася осіння кампанія з  пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

     Близнюківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує, що відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 №70 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2019 році на території Харківської області в зоні з особливим режимом польотів» з 08.11.2019 на території Близнюківського району Харківської області розпочато осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

    Розподіл приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкладання в лісових та польових угіддях, балках Близнюківського району Харківської області.

    Приманка безпечна для людей і тварин; має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Усередині — желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

    Дані заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.

Прохання до жителів району: при виявленні приманок — не брати їх руками і не переносити з місць розкладання!

 « повернутися до списку новин