Близнюкiвська районна рада

.

Переглядів: 755

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИМ, ВІЧНА ШАНА ЖИВИМ

Цього року ми відзначаємо 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Висловлюємо щиру вдячність Вам, шановні мешканці Близнюківського району, за те, що зберігаєте світлу пам'ять про полеглих у боротьбі з  фашизмом, виховуєте у   молоді  почуття патріотизму  і шанобливого ставлення до історії держави. Ви передаєте з покоління в покоління історію про подвиг своїх дідів-прадідів, які виборювали наше право на життя та мирне небо над головою.

Традиційно, до святкування цієї знаменної дати в громадах району була проведена робота з упорядкування пам’ятників, обелісків, місць поховання та пам'ятних знаків радянським солдатам.

Окремі слова подяки - селищному та сільським головам району, небайдужим членам громад, за ініціативи та активної участі яких підтримуються в належному стані меморіали, пам’ятники, пам’ятні знаки та обеліски воїнам-визволителям, братські могили полеглих воїнів.

Пам’ятаймо загиблих, шануймо живих. 

Фотоальбом "ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИМ, ВІЧНА ШАНА ЖИВИМ" 

З повагою 

голова Близнюківської районної ради                                                                                                                                          В.Бреус« повернутися до списку новин