Близнюкiвська районна рада

.

Переглядів: 960

Жителі Близнюківського району зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу.

     16 листопада 2017 року за сприяння голови Харківської обласної ради Чернова Сергія Івановича та депутата Харківської обласної ради Чихладзе Давида Едуардовича до Близнюківської районної ради завітали головний лікар Харківської міської лікарні №14 імені Л.Л.Гіршмана, старший хірург Міжнародного медичного Центру «ОФТАЛЬМІКА» Михайло Іванович КОВТУН та директор по маркетингу Міжнародного медичного Центру «ОФТАЛЬМІКА» Наталія Володимирівна Малько.

     Гостинно на близнюківщині зустрічали гостей з міста Харкова голова районної ради Бреус Володимир Вікторович та його заступник Савченко Микола Іванович.

    За наслідками зустрічі та відвідування КП «Близнюківська центральна районна лікарня», де гостинно зустрічала керівництво районної ради та колег-медиків головний лікар Полікова Лариса Володимирівна було досягнуто домовленостей про відвідування Близнюківського району 1 грудня поточного 2017 року спеціалістами Міжнародного медичного Центру «ОФТАЛЬМІКА» та прийому громадян з метою огляду, діагностування та надання консультацій щодо лікування захворювань ока.

    Прийом спеціалістами та обстеження  буде проводитися 1 грудня 2017 року на сучасному медичному обладнанню медичного Центру в приміщенні Близнюківської районної лікарні в селищі Близнюки БЕЗКОШТОВНО.

   Попередній запис на прийом до спеціалістів – офтальмологів з міста Харкова можна провести за телефоном: 0952772718.« повернутися до списку новин