Близнюкiвська районна рада

XVII Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування

Переглядів: 814

 

У смт Затока, що на Одещині, триває Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування, яку організовує Українська асоціація районних та обласних рад.

Від Близнюківського району у ній приймають участь голова районної ради Володимир Бреус, заступник голови районної ради Микола Савченко, сільські голови та фахівці сільських рад.

Під час заходу розглядаються питання нормативно-правового забезпечення діяльності місцевих рад, у першу чергу в контексті децентралізації. Обговорюватиметься реформування медицини, а також освіти, регіональний розвиток та інше.

Спікери наради-семінару - високопосадовці органів державної влади, зокрема очікується Прем’єр-міністр України, фахові експерти та представники міжнародних організацій.

У рамках наради-семінару будуть проведені дебати «Навіщо громадам об’єднуватися», що організовує Проект DESPRO. А також фахові майстерні на тему бюджетної політики та загальної теми про реформу ОМС,  Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад .

Формат семінару  – інтерактивний, що дозволяє вирішити практичні питання та проблеми, які виникають у місцевих представників при реалізації своїх повноважень.Учасники матимуть змогу напряму поспілкуватися зі спікерами та поділитися досвідом з колегами.

 « повернутися до списку новин