Близнюкiвська районна рада

.

Переглядів: 642

Шановні жителі Близнюківщини!

Від імені депутатського корпусу Близнюківської районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

Непорушність конституційних прав та свобод громадян України, її незалежність, державний суверенітет і територіальна цілісність – ось ті фундаментальні цінності, які кращі сини та доньки Батьківщини сьогодні захищають від ворожих зазіхань ціною власного життя та здоров’я.

У цей доленосний для всіх нас час маємо докласти максимальних зусиль та використати усі можливості задля того, щоби зберегти конституційний лад, відновити мир та спокій на українській землі!

Щиросердно зичу усім мешканцям Близнюківського району міцного  здоров’я та щастя, родинного затишку та злагоди, добробуту, цілющої Божої ласки! Бажаю вам нових успіхів та звершень в житті та праці в ім’я процвітання рідного Близнюківського краю та нашої неньки – України!

Зі святом, дорогі земляки! З Днем Конституції України!

З повагою 

Голова Близнюківської районної ради                                                                                                                   В.Бреус « повернутися до списку новин