Близнюкiвська районна рада

.

Переглядів: 820

Картинки по запросу торгівля людьми кку

«Протидія торгівлі людьми».

Питання протидії торгівлі людьми перебуває на особливому контролі органів прокуратури Харківської області. З метою своєчасного виявлення та реагування на вказані факти в прокуратурі області відкрито цілодобову «гарячу лінію».

Про випадки торгівлі людьми, роботи під примусом, втягнення у проституцію, вилучення органів, примус до жебрацтва та продажу дітей просимо повідомляти за номером «гарячої лінії» прокуратури Харківської області, тел. (057) 732-56-81 та на «електронну пошту гарячої лінії» e-mail: torgivlyal@prok.kh.ua.

Окрім того, у випадку встановлення вказаних фактів торгівлею людьми на території Близнюківського району Харківської області, просимо громадян також звертатись з заявами та повідомленнями до Близнюківського ВП Лозівського ВП ГУНП в Харківській області та Близнюківського відділу Лозівської місцевої прокуратури Харківської області.

Телефон приймальні (факсу) Близнюківського відділу Лозівської місцевої прокуратури Харківської області: 5 – 21 – 00.

Адреса електронної скриньки Близнюківського відділу Лозівської місцевої прокуратури Харківської області: lozivska-mistseva-blyzniuki@prok.kh.ua« повернутися до списку новин