Близнюкiвська районна рада

.

Переглядів: 838

Картинки по запросу герб украины

УКРАЇНА

БЛИЗНЮКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

   07 травня 2018 року                                                                         смт Близнюки                                                          № 20-р     

Про скликання ХХІV позачергової  сесії

Близнюківської районної ради VІІ скликання  

       Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради, керуючись статтями  15, 16, 75 Регламенту Близнюківської районної ради:

1. Скликати ХХІV позачергову сесію Близнюківської районної ради VІІ скликання, пленарне засідання якої провести 11 травня 2018 року о  10 годині в залі засідань районної ради.

2. На розгляд сесії  винести питання: 

2.1.     Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХІІІ  сесії районної ради VІІ скликання від  06 березня 2018 року.

2.2.   Про внесення змін до «Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківського району на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від               20 лютого 2018 року.

2.3.   Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Близнюківського районного  спеціалізованого комунального підприємства «ГОСПОДАР» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання від 20 лютого 2018 року.

2.4.   Про внесення змін до Програми  протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на території Близнюківського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням ХV сесії районної ради VІІ скликання від  16 березня 2017 року (зі змінами).

2.5.      Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Близнюківського району на 2018-2019 роки.

2.6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року            № 488-VІI  “Про районний бюджет на 2018 рік” та додатків до нього.

2.7. Про втрату чинності деяких рішень районної ради. 

2.8. Про зміну типу та назви Самійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області на Комунальний заклад «Самійлівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

2.9.      Про створення Близнюківського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 Близнюківської районної ради Харківської області.

2.10. Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі Близнюківського району

2.11.   Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

2.12.   Про погодження Проекту землеустрою щодо зміни меж села Верхньоводяне Близнюківського району Харківської області.

2.13.   Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля) нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) що надані в користування на умовах оренди С(Ф)Г Костюченко Миколи Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Алісівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

2.14.   Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські угіддя і двори), що надана в користування на умовах оренди СТОВ «Агрофірма «Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

2.15.   Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські угіддя і двори), що надана в користування на умовах оренди СТОВ «Агрофірма «Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

2.16.   Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя (господарські угіддя і двори), що надана в користування на умовах оренди СТОВ «Агрофірма «Берестівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Берестівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

2.17.   Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки державної власності (землі водного фонду), що надана в користування на умовах оренди ТОВ «Агрофірма «Нікольська» для рибогосподарських потреб за межами населених пунктів Криштопівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

2.18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, яка надається в оренду ТОВ імені газети «ІЗВЄСТІЯ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворми), що розташована за межами населеного пункту на території Самійлівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.

2.19. Про надання попередньої згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області книг, придбаних на виконання  Програми розвитку культури  і туризму Харківської  області на 2014-2018 роки.

2.20.   Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, коштів комунальних підприємств, установ та організацій Близнюківської районної ради.

2.21.   Про передачу в оперативне управління майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області. 

2.22.   Про наміри передачі в оренду  майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

2.23.   Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.  

2.24.   Про депутатські запити.

2.25.   Різне.

3. Виконавчому апарату районної ради забезпечити підготовку матеріалів до розгляду на пленарному засіданні районної ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

                         

    Голова районної ради                                                                                         В. Бреус

 « повернутися до списку новин