Близнюкiвська районна рада
Близнюківський район, Харківська область

Регуляторні акти 2018 року

1. Про затвердження змін до плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

2. Повідомлення  про оприлюднення аналізу регуляторного впливу проекту рішення та проекту Пропозицій змін до Положення про порядок  передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних  громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

3. АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Близнюківської районної ради «Про внесення  змін  до Положення про порядок  надання в оренду майна  спільної   власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району  Харківської області».

4. Проект пропозицій змін до Положення про порядок надання в оренду майн, що є  спільною власністю територіальних громад сіл, селища Близнюківського району   Харківської області.

5. Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

6. Про внесення змін до  Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.