.

Переглядів: 740

Картинки по запросу пляжный волейбол

Віртуози пляжного волейболу.

Напруженим виявився розіграш першості Близнюківського району з пляжного волейболу серед жіночих та чоловічих команд, який пройшов минулої неділі - 2 липня на районному стадіоні імені М.І.Биченка.

В цей день до постійних учасників попередніх районних змагань з різних видів спорту долучилися «пляжники» з Башилівської, Квітневої, Алісівської, Верхньосамарської та Добровільської сільських рад. Загалом першість виборювали 5 жіночих та 10 чоловічих команд.

Кожна з команд показала та проявила спортивну хоробрість та волю до перемоги.

Жіноча команда Близнюківської районної ради виборола І місце. Другими були представники Криштопівської сільської ради, а третіми – Софіївської сільської ради.

Серед чоловіків переможцями стала команда Софіївської сільської ради, другими - Близнюківської районної ради, а на третій сходинці – команда Квітневої сільської ради.

На фото - чемпіони Близнюківського району з пляжного волейболу 2017 року:

Катя Колосок і Даша Куряченко (команда Близнюківської районної ради).

Брати Кондри – Костянтин та Георгій (команда Софіївської сільської ради, до речі - бронзові призери спартакіади Харківської області 2017 року з пляжного волейболу).

За наслідками турніру переможці і призери отримали кубки, медалі, грамоти, а чемпіони також призи.